Останні новини

Вже цього тижня – чвертьфінали Чемпіонату області з міні-футболу в ЗОНІ “Д”!

От і завершився груповий етап у змаганнях Зони “Д” Чемпіонату Чернівецької області з міні-футболу сезону-2021/22. Визначилися чвертьфіналісти етапу пле-оф, які продовжуватимуть боротьбу не тільки...
Читати далі

“Бояни-Припруття” продовжують домінувати в зоні “В” ЧО з міні-футболу

Після останнього ігрового уїк-енду в зоні “В” Чемпіонату Чернівецької області з міні-футболу сезону-2021/22 без поразок залишилася одна єдина команда – “Бояни-Припруття”! Чесно кажучи, навіть...
Читати далі

Чемпіоном Дністровського району з міні-футболу і зони “Е” обласного чемпіонату стає ФК “Тірас” із Новодністровська

У суботу, 15 січня, в Хотині, на майданчику зі штучним покриттям у міському парку, відбувся фінальний етап Чемпіонату Дністровського району з міні-футболу сезону-2021/22, а...
Читати далі

У зоні “С” попереду – останній, сьомий тур групового зонального етапу ЧО з міні-футболу

Матчі чергового, шостого туру Чемпіонату Чернівецької області з міні-футболу сезону-2021/22 відіграли команди зони “С”. Більше половини тих, хто продовжить боротьбу в плей-оф за медалі...
Читати далі

7-й тур ЧО з міні-футболу у зоні “Д”: двосторінка “Іванківців, сенсація від “Садгори-Чорнівки-2” та багато іншого

Справжнім довгоочікуваним ковтком кисню для спраглих чернівецьких і не тільки шанувальників зимового міні-футболу став сьомий тур Чемпіонату Чернівецької області з міні-футболу сезону-2021/22. Останні ігри...
Читати далі

“Бояни-Припруття”, “Драниця”, “Магала” – так виглядає трійка лідерів ЧО з міні-футболу-2021/22 у зоні “В”

Неймовірно цікаво розвиваються події у так званій «Новоселицькій» зоні «В» Чемпіонату Чернівецької області з міні-футболу сезону-2021/22 – зоні, де командам належить пройти найдовший шлях...
Читати далі

“Молодія” і “Ардан” із Йорданешти – лідери у групах зони “А” обласного Чемпіонату з міні-футболу

Майже на місячну перерву напередодні святкування Нового, 2022 Року пішла зона «А» Чемпіонату Чернівецької області з міні-футболу сезону-2021/22. Своєрідний фініш першої частини чемпіонату, яка...
Читати далі

26 грудня КА АФЧО підвів підсумки 2021 року і нагородив кращих представників обласного футбольного арбітражу

Різдвяний день за григоріанським календарем –   26 грудня – вже традиційно є для буковинських футбольних арбітрів днем професійного свята, оскільки вже протягом багатьох років...
Читати далі

У ІІ-му Турнірі з футзалу серед футбольних арбітрів пам’яті Петра Кобічіка перемогли представники Буковини

На паркеті чернівецького ФОК «Олімпія» у суботу, 25 грудня, відіграли матчі ІІ-го Турніру з футзалу серед футбольних арбітрів пам’яті видатного буковинського арбітра Петра Кобічіка....
Читати далі

В Чемпіонаті Чернівців з футзалу зіграли перенесені матчі перших турів

Напередодні Новорічних свят відбулися перенесені матчі Відкритого Чемпіонату Чернівців з футзалу сезону-2021/22. Так сталося, що обидві перенесені гри були на рахунку чернівецького «Урожая» через...
Читати далі

Турнір пам’яті Білоуса серед ветеранів продовжиться вже після Нового Року

Ігри останнього у 2021 році туру зіграли ветерани буковинського футболу в рамках Першого Турніру пам’яті видатного буковинського футболіста Дмитра Білоуса з міні-футболу. Закінчення турніру,...
Читати далі

Лідери групи “В” ЧО з міні-футболу продовжують впевнено крокувати сезоном-2021/22

Продовжуються змагання у зоні “В” Чемпіонату Чернівецької області з міні-футболу сезону-2021/22 – зоні, де команди-учасниці проведуть найбільшу кількість матчів, оскільки 18 команд тут не...
Читати далі

ІІ та ІІІ тури відбулися у зоні “С” обласного чемпіонату з міні-футболу

Активно наздоганяє інші зони Чемпіонату Чернівецької області з міні-футболу сезону-2021/22 група «С», яка, як ви пам’ятаєте, складається з команд колишніх Кіцманського та Заставнівського районів....
Читати далі

Відкритий Чемпіонат м.Чернівці з футзалу серед аматорів сезону 2021/2022

Команди І В Н П З/П О
1 «Урожай-Сітка Захід» 5 5 0 0 45:5 15
2 «ДВ-Транс» (Недобоївці) 5 5 0 0 15:5 15
3 «Варатик» 5 3 2 0 31:15 11
4 «Фазенда» 5 3 1 1 28:12 10
5 «Садгора-Аматор» 5 3 0 2 27:13 9
6 «RADENT» 5 2 1 2 16:17 7
7 «Vel-team» 5 2 1 2 16:18 7
8 «Чернівецький рятувальник» 5 1 2 2 15:15 5
9 ФК «Молодія» 5 1 1 3 16:24 4
10 «BHB Group» 5 1 0 4 10:35 3
11 «Рокитне-Стальнівці» 5 0 0 5 4:23 0
12 «ДЮСШ-1» 5 0 0 5 5:46 0

 

V тур – 22.01.2022
25 22.01.2022 16:00 «BHB Group» – «Vel-team»       4:8
26 22.01.2022 17:00 «Рокитне-Стальнівці» – «ДВ Транс» (Недобоївці)       0:2
27 22.01.2022 18:00 «Урожай-Сітка Захід»- «Чернівецький рятувальник»       6:2
28 22.01.2022 19:00 «Садгора-Аматор» – «RA-DENT»       8:3
29 22.01.2022 20:00 ФК «Молодія» – «Варатик»       7:8
30 22.01.2022 21:00 «ДЮСШ-1» – «Фазенда»       2:11

 

VI тур – 29.01.2022
31 29.01.2022 16:00 «ДЮСШ-1» – «Vel-team»  
32 29.01.2022 17:00 «Фазенда» – «Урожай-Сітка Захід»  
33 29.01.2022 18:00 «Чернівецький рятувальник» – «ДВ Транс» (Недобоївці)  
34 29.01.2022 19:00 «Рокитне-Стальнівці» – «Варатик»  
35 29.01.2022 20:00 «BHB Group» – «RA-DENT»  
36 29.01.2022 21:00 ФК «Молодія» – «Садгора-Аматор»  


Турнірні таблиці Чемпіонату Чернівецької області з міні-футболу сезону 2021/22 р.

Зона «А»
Група “1”

М Назва команди і в н п З-П О
1 «Молодія» 3 3 0 0 26-11 9
2 «Чагор» 2 2 0 0 12-8 6
3 «Камянка» 3 1 0 2 14-13 3
4 «Старий Вовчинець» 2 1 0 1 11-10 3
5 «Луковиця» 3 1 0 2 9-10 3
6 «Глибока» 3 1 0 2 15-18 3
7 «ТТМ-Меблі» Сторожинець 2 0 0 2 3-20 0

 

ІII тур. Підгрупа «1». Місце проведення – «Козацький хутір»
7 25.12.2021 15:30 «Молодія»  – «Глибока» 6:5
8 26.12.2021 11:00 «ТТМ-Меблі» – «Старий Вовчинець» 1:5
9 26.12.2021 12:40 «Камянка» – «Луковиця» 2:3
ФК «Чагор» – вихідний

 

Зона «А»
Група “2”

М Назва команди і в н п З-П О3
1 «Ардан» Йорданешти 3 3 0 0 25:11 9
2 «Сучевени» 3 2 1 0 24:6 7
3 «Привороки» 3 2 1 0 18:10 7
4 «Станівці» 3 2 1 0 12:9 7
5 «Чудей» 3 1 0 2 11:15 3
6 «Тереблече» 3 0 1 2 5:10 1
7 «Черепківці» 3 0 0 3 8:18 0
8 СК «Легіон» Чернівці 3 0 0 3 9:33 0

 

ІІI тур. Підгрупа «2». Місце проведення – «Козацький хутір»
9 25.12.2021 16:20 «Ардан» – «Чудей» 10:4
10 25.12.2021 17:10 СК «Легіон» – «Привороки» 6:13
11 25.12.2021 11:50 «Сучевени» – «Черепківці» 7:2
12 26.12.2021 13:30 «Тереблече» – «Станівці» 2:4


Зона «В»

М Назва команди і в н п З-П О
1 ФК «Бояни – Припруття» 14 14 0 0 64-6 42
2 ФК «Рукшин-2» 14 11 0 3 63-20 33
3 СФК «Магала» 14 10 2 2 58-30 32
4 ФК «Зелений Гай-2» 14 10 1 3 52-17 31
5 ФК «Драниця» 14 9 4 1 54-22 31
6 ФК «Селище» 14 7 5 2 62-28 26
7 ФК «Рідківці» 14 8 2 4 55-28 26
8 «Колінківці-Топорівці» 14 8 2 4 48-26 26
9 ФК «Бояни» 14 7 0 7 38-52 21
10 ФК «Динівці» 14 6 1 7 60-42 19
11 ФК «Зелений Гай» 14 5 2 7 25-45 17
12 ФК «Маршинці» 14 5 0 9 46-63 15
13 ФК «Стальнівці» 14 4 2 8 28-32 14
14 ФК «Новоселиця 2017» 14 3 2 9 32-78 11
15 СФК «Магала (юнаки)» 14 2 2 10 25-59 8
16 ФК «Рідківці-2» 14 2 0 12 21-59 6
17 ФК «Чорнівка-ПСЖ» 14 1 1 12 13-74 4
18 ФК «Колінківці-2» 14 1 0  13 17-80 3

 

ХIV тур. Місце проведення – «Mariletta»
118 23.01.2022 10:00 “Чорнівка-ПСЖ” – СФК “Магала” -:+
119 23.01.2022 10:50 “Колінківці-2” – “Рукшин-2” 0:10
120 23.01.2022 11:40 “Динівці” – “Маршинці” 7:4
121 23.01.2022 12:30 “Новоселиця-2017” – “Стальнівці” 2:1
122 23.01.2022 13:20 “Бояни-Припруття” – “Бояни” 9:0
123 23.01.2022 14:10 “Колінківці-Топорівці” – СФК “Магала”(юнаки) 4:1
124 23.01.2022 15:00 “Рідківці” – “Рідківці-2” 6:2
125 23.01.2022 15:50 “Зелений Гай-2” – “Драниця” 0:0
126 23.01.2022 16:40 “Зелений Гай” – “Селище” 2:3

 

Група «С»
Підгрупа «1»

М Назва команди і в н п З-п О
1 «Брусниця» 7 7 0 0 42:7 21
2 «Дружба» Борівці-Киселів 7 5  1 1 30:14 16
3 «Берегомет» 7 4 1 2 24:19 13
4 «Оршівці» 7 3 2 2 17:19 11
5 «Веренчанка» 7 2 3 2 17:18 9
6 «Ідея» Іванківці 7 2 0 5 20:28 6
7 «Драчинці» 7 1 1 5 21:37 4
8 «Мамаївці» 7 0 0 7 11:40 0


Підгрупа «2»

М Назва команди і в н п З-п О
1 «Вікнянська ТГ» 7 6 0 1 32:9 18
2 «Шипинці» 7 5 0 2 34:16 15
3 «Greentech» с. Дубівці 7 4 1 2 25:15 13
4 «Ваш майстер» Лужани 7 4 1 2 21:14 13
5 «Неполоківці» 7 3 1 3 20:18 10
6 «Лашківка» 7 2 2 3 28:34 8
7 «Біла» 7 1 0 6 18:40 3
8 «Кадубівці» 7   0 1 6 12:44 1

 

1/4 фіналу ЧО. Місце проведення – с. Шипинці
ЧО 1 30.01.2022 11:00 «Брусниця» – «Ваш майстер»   
ЧО 2 30.01.2022 12:00 «Шипинці» – «Берегомет»  
ЧО 3 30.01.2022 13:00 «Вікнянська ТГ» – «Оршівці»  
ЧО 4 30.01.2022 14:00 «Дружба» – «Greentech»  

Група «Д»

Підгрупа «1»

М Назва команди І В Н П З-П О
1 ФК «Іванківці» 10 9 1 0 49-7 28
2 ФК «Фазенда» 10 7 2 1 44-20 23
3 «Вікторія-Моцарелла» 10 7 1 2 39-16 22
4 «Радент» 10 7 0 3 24-19 21
5 «Клокучка» 10 7 0 3 56-24 21
6 ФК «Волока-1» 10 4 1 5 33-31 13
7 «Лідер» 10 4 1 5 22-26 13
8 «Садгора-Чорнівка-2» 10 3 0 8 13-42 9
9 «Політех» 10 2 1 7 14-32 7
10 «Шквал» 10 1 0 9 17-61 3
11 «Аматор» 10 0 1 9 15-48 1

 

Група «Д»

Підгрупа «2»

М Назва команди і в н п З-П О
1 «Урожай» 10 9 1 0 43-10 28
2 «Інстал-Про» 10 7 2 1 48-13 23
3 «НДЕКЦ МВС» 10 7 2 1 34-19 23
4 «Добринівці» 10 7 1 2 43-16 22
5 «Чернівецький рятувальник» 10 7 0 3 35-20 21
6 «Патрульна поліція» 10 4 0 6 17-35 12
7 «ВНВ-Group» 10 3 1 6 21-33 10
8 «Волока-2» 10 2 2 6    33-28 8
9 «Весільний світ» 10 2 .1 7 19-28 7
10 «Буковина-06» 10 2 0 8 14-58 6
11 «Садгора-Чорнівка-1» 10 0 0 10 13-61 0


Плей-офф. Група “Д”

1/4 фіналу ЧО
ЧО 1 29.01.2022 10:00 «Іванківці» – «Добринівці»  
ЧО 2 29.01.2022 11:00 «Інстал-Про» – «Вікторія-Моцарелла»  
ЧО 3 29.01.2022 12:00 «Урожай» – «Радент»  
ЧО 4 29.01.2022 13:00 «Фазенда» – «НДЕКЦ МВС»  
1/8 фіналу КО
КО 1 30.01.2022 10:00 «Вікторія-Моцарелла» – «Клокучка»  
КО 2 30.01.2022 10:50 «Іванківці» – «Садгора-Чорнівка-1»  
КО 3 30.01.2022 11:40 «НДЕКЦ МВС» – «Фазенда»  
КО 4 30.01.2022 12:30 «Політех» – «Садгора-Чорнівка-2»  
КО 5 30.01.2022 13:20 «Чернівецький рятувальник» – «Радент»  
КО 6 30.01.2022 14:10 «Весільний світ» – «Інстал-Про»  
КО 7 30.01.2022 15:00 «Добринівці» – «Урожай»  
«Лідер» автоматично в 1/4 Кубка  

 

 Турнірна таблиця Чемпіонату Дністровського району з міні-футболу сезону 2021/22 р.

М Назва команди і в н п З-П О
1 ФК «Недобоївці» 7 6 1 0 45:19 19
2 ФК «Каплівчанка» с. Каплівка 7 5 1 1 28:11 16
3 ФК «Клішківці» 7 3 3 1 35:11 12
4 ФК «Дружба» с. Шилівці 7 4 0 3 21:16 12
5 ФК «Грозинці» 7 3 1 3 26:20 10
6 ФК «Рукшин» 7 3 0 4 18:20 9
7 «Дністер» м. Хотин 7 1 0 6 14:60 3
8 «Комфорт» с. Зарожани 7 0 0 7 14:44 0

 

1/2 фіналу.
1 13:00 ФК «Кельменці» – ФК «Каплівчанка» 5:0
2 13:50 ФК «Недобоївці» – ФК «Тірас» Новодністровськ 2:4
Матч за ІІІ місце
3 13:00 ФК «Недобоївці» –  ФК «Каплівчанка» 7:3
4 13:50 ФК «Кельменці» –  ФК «Тірас» Новодністровськ 3:4