Останні новини

У Другій Лізі залишилося зіграти матчі останнього туру першого етапу

Наблизився до завершення перший груповий етап Першості Чернівецької області з футболу серед аматорів сезону-2020 у Другій Лізі. Командам залишилося цього тижня відіграти поєдинки останнього,...
Читати далі

Петру Кобічіку – 75!!!

Минулого тижня своє 75-річчя відсвяткував корифей буковинського корпусу арбітрів, хороший товариш і просто порядна людина Петро Дмитрович Кобічік. Щиро вітаємо Петра Дмитровича з ювілеєм...
Читати далі

Серед восьми чвертьфіналістів Кубку області – лише один представник Першої ліги

В Кубку Чернівецької області з футболу серед аматорів-2020 до розіграшу, нарешті, долучилися команди Суперліги. Протягом двох попередніх днів команди відіграли поєдинки 1/8 фінала Кубку,...
Читати далі

Лідери ветеранського чемпіонату – “Іва” і “Буковина-Ретро”

Наближається до своєї середини цьогорічний ветеранський чемпіонат Чернівецької області. Нагадаємо, що через подовжений карантин і через це – пізній старт, чемпіонат серед буковинських ветеранів...
Читати далі

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ ЧЕМПІОНАТУ ТА ПЕРШОСТІ


СУПЕРЛІГА

Команда і в н п р-м оч.
1 УСК «Довбуш» 14 11 2 1 40-10 35
2 «Нижні Станівці» 15 10 3 2 41-18 33
3 ФК «Чагор» 15 10 1 4 39-18 31
4 ФК «Глибока» 15 9 1 5 32-23 28
5 «Ст.Вовчинець» 15 7 1 7 35-41 22
6 ФК «ШК.ВАЛ» 15 6 2 7 14-22 20
7 «TOM. Studio» 14 5 1 8 18-28 16
8 ФК «Неполоківці» 15 4 2 9 20-26 14
9 ФК «Фазенда» 15 4 1 10 17-42 13
10 «Дністер» 15 0 2 13 13-40 2

XV тур (25.09-27.09) п’ятниця-неділя

Дата Час Стадіон Гра Рахунок
71 26.09   ФК «Фазенда» – «Дністер»  +:-
72 26.09 16:00 Ст.Вовчинець «Ст.Вовчинець» – «ШКВАЛ»  2:3
73 26.09 16:00 Н.Станівці «Нижні Станівці» – ФК «Неполоківці»  3:1
74 26.09 16:30 Олімпія ФК «Чагор» – ФК «Глибока»  2:1
75 29.09 16:00 Олімпія УСК «Довбуш» – «ТОМ.studio»  

 

XVI тур  (03.10) субота

Дата Час Стадіон Гра Рахунок
76       «Дністер» – «Ст.Вовчинець»  
77 03.10 16:00 Ленківці «ТОМ.studio» – ФК «Фазенда»  
78 03.10 16:00 Глибока ФК «Глибока» – УСК «Довбуш»  
79 03.10 16:00 Неполоківці ФК «Неполоківці» – ФК «Чагор»  
80 03.10 16:00 Чорнівка «ШКВАЛ» – «Нижні Станівці»  


«ПЕРША ЛІГА» гр. «А»
(ПІДГРУПА І)

Команда і в н п р-м оч.
1. ФК «Магістраль-Михайлівка» 14 12 1 1 6112 37
2. ФК «Кам’янка» 14 11 1 2 64-14 34
3. ФК «Порубне» 14 9 0 5 67-27 27
4. ФК «Чудей» 14 7 2 5 34-27 23
5. «Йорданешти» 14 7 1 6 43-40 22
6. СК «Глибока-2» 14 4 2 8 28-38 14
7. ФК «Черепківка» 14   1 1 12 21-52 4
8. Глибока ДЮСШ 14 1 0 13 16-123 3


«ПЕРША ЛІГА» гр. «А» (ПІДГРУПА ІІ)

Команда і в н п р-м оч.
1. ФК «Коровія» 14 11 1 2 4619 34
2. ФК «Тисівці» 14 9 0 5 39-29 27
3. ФК «Молодія» 14 9 0 5 31-20 27
4. ФК «Луковиця» 14 8 1 5 35-30 25
5. ФК «Станівці» 14 7 1 6 41-27 22
6. ФК «Горбово» 14 6 1 7 22-32 19
7. «Данківці»  м.Хотин 14 4 0 10 20-31 12
8. ФК «Грозинці» 14 0 0 14 13-59 0

 

Другий етап 

«Перша ліга» гр. «А»

Команда і в н п р-м оч.
1. ФК «Магістраль-Михайлівка» 7 6 0 1 208 18
2. ФК «Камянка» 7 4 1 2 1310 13
3. ФК «Порубне» 7 3 1 3 16-19 10
4. ФК «Коровія» 7 3 0 4 13-15 9
5. «Тисівці» 7 2 0 5 1420 6
6. «Молодія» 7 1 2 4 13-17 5


ІІІ тур (
27.09) неділя

Дата Час Стадіон Гра Рахунок
73 27.09 11.00 Тереблече «Порубне» – «Тисівці» 5:2
74 27.09 12.00 Камянка «Камянка» – «Молодія» 2:2
75 26.09 16.30 Мальва «Магістраль-Михайлівка» – «Коровія» 2:1
Матч за 7-8 місця
76 26.09 16.30 Чудей ФК «Чудей» – «Луковиця» 4:3

ІV тур (03.10) субота

Дата Час Стадіон Гра Рахунок
76 03.10 16.00 Молодія «Молодія» – «Магістраль-Михайлівка»  
77 03.10 16.00 Тисівці «Тисівці» – «Камянка»  
78 03.10 16.00 Коровія «Коровія» – «Порубне»  

Другий етап (1-6 місця)

«Перша ліга» гр. «Б»

Команда і в н п р-м оч.
1. ФК «Оршівці» 7 4 2 1 1811 14
2. ФК «Рокитне» 7 3 3 1 137 12
3. ФК «Шипинці» 7 2 3 2 89 9
4. ФК «Лужани» 7 3 0 4 7-12 9
5. ОТГ «Вікно» 7 1 4 2 1113 7
6. ФК «Мамаївці» 7 1 2 4 813 5

ІІІ тур (1-6 місця)

Дата Час Стадіон Гра Рахунок
43 27.09 16:00 Лужани «Лужани» – ОТГ «Вікно» 3:1
44 26.09 16:00 Рокитне «Рокитне» – «Мамаївці» 4:3
45 27.09 16:00 Шипинці «Шипинці» – «Оршівці» 1:3

V тур (1-6 місця)

Дата Час Стадіон Гра Рахунок
49 04.10 16:00 Мамаївці «Мамаївці» – «Шипинці»  
50 04.10 16:00 Вікно ОТГ «Вікно» – «Рокитне»  
51 04.10 16:00 Оршівці «Оршівці» – «Лужани»  

Другий етап (7-12 місця)

«Перша ліга» гр. «Б»

Команда і в н п р-м оч.
1. ФК «Ставчани» 7 5 2 0 175 17
2. ФК «Берекол» 7 5 1 1 2212 16
3. ФК «Брусниця» 7 3 2 2 13-10 11
4. ФК «Іванківці» 4 1 2 1 6-4 5
5. ФК «Неполоківці-2» 7 1 2 4 6-18 5
6. ФК «Дубівці» 7 1 1 5 923 4

 

ІІІ тур (7-12 місця)
Дата Час Стадіон Гра Рахунок
46 «Дубівці» – вихідний
47 27.09 11:00 Брусниця «Брусниця» – «Неполоківці-2» 0:0
48 26.09 16:00 Реваківці «Берекол» – «Ставчани» 1:1
IV тур (7-12 місця)
Дата Час Стадіон Гра Рахунок
52 04.10 16.00 Неполоківці «Неполоківці-2» – «Берекол»  
53       «Брусниця» – вихідний  
54 04.10 16:00 Ставчани «Ставчани» – «Дубівці»  


Турнірні таблиці

Першості Чернівецької області з футболу серед аматорів  сезону 2020 року. «Друга ліга»

Підгрупа I

Команда і в н п р-м оч.
1. ФК «Банилів» 12 10 0 2 49-8 30
2. ФК «Мілієве» 12 9 1 2 29-16 28
3. «Іспас» 12 6 2 4 19-32 20
4. ФК «Коритне» 12 5 1 6 19-24 16
5. ФК «Розтоки» 12 4 2 6 35-35 14
6. «Сокіл» смт. Путила 12 4 1 7 21-21 13
7. «Черемош – Вижниця» 12 0 1 11 9-45 1


Підгрупа II

Команда і в н п р-м оч.
1. ФК «Карапчів» 12 8 0 4 25-17 24
2. «Карпати» Берегомет 12 6 3 3 23-13 21
3. ФК «Вашківці» 12 6 3 3 23-20 21
4. ФК «Буковина» с. Жадова 12 5 2 5 25-23 17
5. «Підкрай» смт. Берегомет 12 5 1 6 24-29 16
6. ФК «Мигове» 12 3 4 5 17-20 13
7. ФК «Слобода-Банилів» 12 1 3 8 14-28 6

XIV тур (субота-неділя)

підгрупа Дата Час Стадіон Гра Рахунок
40 І 25.09 17.30 Розтоки ФК «Розтоки»- ФК «Коритне» 2:2
41 І 26.09 17.30 Банилів ФК «Банилів»- ФК «Мілієве» 3:0
42 І 26.09 17.30 Іспас «Іспас»- «Сокіл» Путила 2:1
«Вижниця» – вихідний
підгрупа Дата Час Стадіон Гра Рахунок
40 II 27.09 15.00   «Жадова»- ФК «Карапчів» 5:1
41 27.09 15.00 Берегомет ФК «Берегомет»- ФК «Мигове» 2:2
42 II 27.09 17.30 Берегомет «Підкрай»- ФК «Слобода» +:-
ФК «Вашківці» – вихідний

IIй  етап (перші матчі) (середа)

  Дата Час Стадіон Гра Рахунок
1 4 м. гр. I – 1 м. гр. II 30.09 16.30 Коритне ФК «Коритне» – ФК «Карапчів»  
2 3 м. гр. I – 2 м. гр. II 01.10 16.30 Іспас «Іспас» – «Карпати» Берегомет  
3 2 м. гр. I – 3 м. гр. II 01.10 16.30 Мілієве ФК «Мілієве» – ФК «Вашківці»  
4 1 м. гр. I – 4 м. гр. II 30.09 16.30 Банилів ФК «Банилів» – «Жадова»  

IIй  етап (матчі-відповіді) (неділя)

  Дата Час Стадіон Гра Рахунок
5 1 м. гр. II – 4 м. гр. I 03.10 16.00 Карапчів ФК «Карапчів»- ФК «Коритне»  
6 2 м. гр. II – 3 м. гр. I 04.10 16.00 Берегомет «Карпати» Берегомет-«Іспас»  
7 3 м. гр. II – 2 м. гр. I 04.10 16.00 Вашківці ФК «Вашківці»- ФК «Мілієве»  
8 4 м. гр. II – 1 м. гр. I 03.10 16.00   «Жадова»- ФК «Банилів»  

НАСТУПНИЙ МАТЧ ПРОПУСКАЮТЬ

Меркушов Артем (УСК “Довбуш”)
Рудич Валентин (УСК “Довбуш”)
Степанов Олександр (“ТОМ. Studio”)
Молдован Олег (“ТОМ. Studio”)
Савчук Василь (“Неполоківці”)
Помпуш Андрій (“Шквал”)
Григораш Павло (“Молодія”)
Андоній Віталій (“Молодія”)
Дучак Дмитро (“Порубне”)
Маковей Іван (“Мамаївці”)
Слободян Віталій (ОТГ “Вікно”)
Дидилюк Вадим (“Лужани”)
Петрюк Андрій (“Неполоківці-2”)
Погрібний Олег (“Берекол”)
Ткачик Святослав (“Берекол”)