Перша ліга АФЧО: і тут справи зрушили з місця!

Розпочався сезон-2020 з футболу серед аматорів і в Першій Лізі Чернівецької області. Цього року Перша Ліга буковинського футболу, як більшість вже, напевно, знає, поділена не тільки на дві групи – «А» і «Б», а й кожна з цих груп ділиться на дві підгрупи. Зумовлено це, в першу чергу, вимушеним карантином і пізнім стартом футбольного сезону в Чернівецькій області, адже, окрім Чемпіонату і Першості області, проходитиме також і Кубок області, жеребкування перших раундів якого відбулося вчора у приміщенні АФЧО в Чернівцях.

Отже, група «А». В ній гратимуть команди Глибоцького, Хотинського та Сторожинецького районів. До підгрупи І входять: «Йорданешти», «Кам’янка», «Магістраль-Михайлівка», «Черепківка», «Чудей», ДЮСШ м. Глибока, «Глибока-2» і «Порубне». Підгрупа ІІ складається з: ФК «Луковинця», «Коровія», «Станівці», «Тисівці», «Данківці», «Молодія», «Горбово», «Грозинці». Маємо дві підгрупи по вісім команд.

Група «Б». Тут обидві підгрупи налічують по шість команд і гратимуть у групі «Б» команди Кіцманського та Заставнівського районів, а також одна команда з Новоселицького району. І підгрупа: «Рокитне», «Дубівці», «Брусниця», «Лужани», «Берекол», «Шипинці». У ІІ підгрупі зіграють: «ОТГ Вікно», «Оршівці», «Мамаївці», «Ставчани», «Іванківці» та «Неполоківці-ІІ».

У першому турі Першості Чернівецької області з футболу серед аматорів у Першій Лізі сезону-2020 було зафіксовано наступні результати:

ГРУПА «А»

Йорданешти – ДЮСШ Глибока – 8:1

Кам’янка – Порубне – 5:1

Магістраль – Глибока-2 – 4:1

Чудей – Черепківка – 2:0

 

Коровія – Грозинці – 6:0

Луківці – Данківці – 3:2

Станівці – Горбово – 4:1

Молодія – Тисівці – 1:2

 

ГРУПА «Б»

Дубівці – Брусниця – 2:2

Лужани – Берекол – 1:1

Рокитне – Шипинці – 3:0

 

Неполоківці-2 – ОТГ Вікно – 0:3

Оршівці – Мамаївці – 2:1

Ставчани – Іванківці – 1:0

АЛЬБЕРТ КОМАРІ, A-3 SPORT MEDIA PRODUCTION, спеціально для АФЧО