Турнір з футзалу серед арбітрів пам’яті Петра Кобічіка: Комітети арбітрів Чернівецької та Івано-Франківської області зіграли внічию

Напередодні Новорічних свят у Чернівцях відбувся традиційний турнір з футзалу серед команд Комітету Арбітрів Асоціації футболу Чернівецької області. Цього року турнір було присвячено пам’яті видатного арбітра Буковини Петра Кобічіка, якого не стало у 2020 році і проходив він на паркеті чернівецького ФОК «Олімпія».

Формат змагань цього разу був дещо іншим і особливою родзинкою суддівського турніру став матч між командами комітетів арбітрів Чернівецької та Івано-Франківської областей. Гра була цікавою, в рахунку вели як буковинці, так і прикарпатці, але підсумковим результатом гри стала закономірна нічия 2:2. Учасників поєдинку нагородили пам’ятними медалями і дипломами.

Окрім цього, між собою змагалися і буковинські команди арбітрів. Між собою в боротьбу за титул переможця вступили команди суддів Професійної Футбольної ліги, регіональні арбітри і судді ДЮФЛ. Перемогу в турнірі 2020 року після двох поспіль перемог минулих років команди арбітрів ДЮФЛ здобули представники ПФЛ.

Церемонію нагородження учасників турніру проводили голови Комітетів арбітрів двох областей і очільники обласних асоціацій Буковини й Прикарпаття. Звичайно, згадали про здобутки Петра Дмитровича Кобічіка і відмітили великий внесок корифея буковинського арбітражу у розвиток якісного футбольного суддівства в Україні.

Справу, яку розпочав Петро Кобічік, наразі успішно продовжує нинішній очільник КА АФЧО Юрій Мосейчук. «Важко переоцініти внесок Петра Дмитровича в розбудову корпусу футбольних арбітів Чернівецької області, – зазначив пан Мосейчук. – Багато його напрацювань протягом довгого часу служитимуть для нас основою для нових розробок і методік».

Залишається побажати Комітету арбітрів АФЧО якісної роботи у 2021 році, справедливих вироків і вдячності від футбольних команд Буковини!