У ІІ-му Турнірі з футзалу серед футбольних арбітрів пам’яті Петра Кобічіка перемогли представники Буковини

На паркеті чернівецького ФОК «Олімпія» у суботу, 25 грудня, відіграли матчі ІІ-го Турніру з футзалу серед футбольних арбітрів пам’яті видатного буковинського арбітра Петра Кобічіка. Нагадаємо, перший меморіал Петра Кобічіка відбувся у грудні 2020 року, але він минулого разу проходив у дещо іншому форматі.

Цього ж року за головний кубок турніру змагалися представники комітетів футбольних арбітрів Чернівецької, Івано-Франківської, Львівської та Тернопільської областей, які зіграли між собою круговий турнір. Всі команди були дуже рішуче налаштовані на перемогу і, можливо, саме це  і стало головною причиною невисокої середньої результативності.

Переможцем турніру, на бурхливу радість глядачів, став колектив КА Чернівецької області. Чернівчани розпочали не найкращим чином – з поразки колегам Тернопільщини з рахунком 0:1, але потім розігралися і змогли випередити усіх суперників.

Вже у другій грі турніру Чернівці розгромили гостей з Прикарпаття з рахунком 7:0, а у третьому матчі, який і вирішував долю першого місця, господарі зіграли внічию з командою Львівської області, і по пенальті змогли вирвати таку потрібну для себе перемогу 7:6.

Цікаво, що одразу три команди – Чернівці, Івано-Франківськ і Львів – набрали в ході турніру однакову кількість очок – по п’ять (за регламентом, перемога – 3 очки, нічия – 1 очко, перемога по пенальті – 1 очко), але через різницю забитих/пропущених м’ячів переможцями змагань стали саме буковинські арбітри.

Приємно, що жодна з команд-учасниць не пішла з паркету чернівецького ФОК «Олімпія» без перемоги, причому після перших чотирьох матчів ситуація в турнірній таблиці була вкрай заплутаною саме через цей факт. Тому інтрига щодо визначення переможця трималася до останніх секунд останнього матчу турніру.

Також під час проведення турніру головою КА АФЧО Юрієм Мосейчуком було проведено кілька конкурсів. Переможці конкурсів отримали приз – футбольний м’яч УАФ . У жонглюванні м’ячем переміг представник КА Тернопільської області Дмитро Кіцкай, а в ударах на точність кращим став Іван Салаш із команди Івано-Франківської області.

Під час відкриття змагань відбулося кілька приємних миттєвостей. Зокрема, голова Асоціації футболу Чернівецької області Василь Орлецький вручив ювілейну медаль АФЧО «За вагомий внесок у розвиток українського футболу» голові Комітету арбітрів АФЧО Юрію Мосейчуку і директорові ФОК «Олімпія» Євгенові Дзівідзінському.

 

Кращі гравці турніру:

Чернівці – Віталій Мельник

Львів – Василь Файда

Івано-Франківськ – Іван Данелюк

Тернопіль – Олександр Ковбасовський

 

Результати матчів:

Тернопіль – Чернівці – 1:0

Івано-Франківськ – Львів – 0:0 (пенальті – 3:2)

Тернопіль – Львів – 0:1

Чернівці – Івано-Франківськ – 7:0

Івано-Франківськ – Тернопіль – 1:0

Чернівці – Львів – 0:0 (пенальті – 7:6)

 

Турнірна таблиця:

  1. Чернівці – 5 (7:1)
  2. Львів – 5 (1:0)
  3. Івано-Франківськ – 5 (1:7)
  4. Тернопіль – 3 (1:2)

Арбітри турніру: Василь Фурман, Василь Грушкевич, Микола Каланча.