26 грудня КА АФЧО підвів підсумки 2021 року і нагородив кращих представників обласного футбольного арбітражу

Різдвяний день за григоріанським календарем –   26 грудня – вже традиційно є для буковинських футбольних арбітрів днем професійного свята, оскільки вже протягом багатьох років саме цього дня відбувається підведення підсумків річної роботи Комітету арбітрів Асоціації футболу Чернівецької області (КА АФЧО) і, звичайно, нагородження кращих представників футбольного арбітражу Буковини.

Взагалі, підведення підсумків року і святкування футбольних арбітрів Чернівецької області зазвичай також традиційно розпочинається суддівським турніром з футзалу. Але, якщо раніше між собою змагалися команди суддів різних ліг, першостей і чемпіонатів області, то два останніх роки турнір дещо переформатувався. Зокрема, став міжрегіональним.

На жаль, минулого року не стало корифея буковинського футбольного арбітражу Петра Кобічіка, і саме його меморіал вже двічи поспіль відбувається між футбольними арбітрами західних областей України наприкінці грудня.

У 2020 році участь у турнірі брали команди Чернівецької та Івано-Франківської областей, а цього року до них доєдналися і колеги зі Львівської та Тернопільської областей. Тому футзальні змагання між арбітрами 2021 року стали значно цікавішими.

Про це ми вже писали, тому згадаємо лише те, що переможцями Турніру пам’яті Петра Кобічіка-2021 стала саме команда КА АФЧО, і про це, звичайно, згадали і під час підведення підсумків року голова КА АФЧО Юрій Мосейчук і голова АФЧО Василь Орлецький.

Також протягом церемонії підведення підсумків і нагородження відзначили кращих арбітрів, асистентів арбітра і спостерігачів арбітражу Чернівецької області, що однозначно стимулює представників футбольної Феміди Буковини вдосконалювати свої професійні навики. Кращими за підсумками року-2021 стали:

 

Олександр Плахов

Михайло Вітюк

Микола Байдюк

Марія Сас-Батрак

Ірина Рачинська

Марта Звержинська

Андрій Кошура

Віталій Мельник

Олександр Семенніков

Володимир Бамбурак

Іван Ткач

Григорій Мельничук

Олександр Бурдужук

Іван Марчук

Максим Чебан

Євген Гашков

Сергій Дарійчук

Денис Круглецький

Володимир Безборотько.

 

Окрім цього, подяки КА АФЧО за свою роботу отримали:

Василь Яшан

Георгій Никифоряк

Іван Райлян

Олександр Горбатюк

Микола Гафійчук

Іван Фурман

Ігор Савчук

Вадим Бажурян

Олександр Руснак

Юрій Савка

Андрій Кибич

Сергій Халатурник

Вадим Косован

Денис Гуменюк.

Звісно, не забули і про спостерігачів арбітражу, які працюють над покращенням роботи футбольних арбітрів Буковини. А це:

Микола Каланча

Аркадій Томашевський

Віктор Антимійчук

Василь Фурман

Микола Левко

Роман Гамаль

Віктор Кошура

Юрій Скорейко

Василь Грушкевич

Микола Солоненко.