Абсолютний переможець І Ліги-2021 – ФК “Магала”

Неділя, 14 листопада 2021 року. Саме цього дня офіційно завершився сезон великого футболу-2021 на Буковині. В останньому матчі сезону вирішувалася доля абсолютного переможця Першості Чернівецької області з футболу серед аматорів у Першій Лізі. На цей титул претендували найсильніші команди у своїх групах «А» і «Б» – ФК «Молодія» і ФК «Магала», а відбувся матч на офіційно відкритій цього року красуні «Хет-Трик-Арені».

По-різному склався цей сезон для переможців першолігових груп. Якщо «Магала» більшу частину Першості у групі «Б» впевнено лідирувала і мала солідний відрив навіть від найближчого свого переслідувача – юрковецької «Січі», то у групі «А» напружена і драматична боротьба тривала протягом усього сезону. Тому можна припустити, що «Молодія» – переможець групи «А» – витратила значно більше сил та емоцій…

Втім, до вирішального матчу обидва суперники підійшли в хорошій формі, з бойовим настроєм і у складах команд ніяких суттєвих втрат не було. Та й підтримка у вигляді вболівальників прибула як із Магали, так і з Молодії. Тому в матчі дійсно очікувалася справжня битва і передбачити переможця було фактично неможливо.

Як і під час усіх інших вирішальних матчів сезону, шанувальників буковинського футболу цього дня порадувала чудова сонячна погода. Та й сама гра вийшла цікавою, швидкою, бойовою. А от рахунок у ній командам вдалося відкрити аж на останній хвилині першого тайму: це капітан «Магали» Степан Маковійчук реалізував пенальті у ворота «Молодії».

У другій половині той же ж Маковійчук знову ж з пенальті подвоїв рахунок у матчі, а згодом відзначився і втретє. 3:0 – більше ніж солідна перевага «Магали» в середині другого тайму, тим більше, що в захисті магаляни помилок не припускалися.

Проте команди не зупинилися і продовжили грати у безкомпромісний футбол. Спочатку «Магала» забила четвертий гол, а вже наприкінці гри «Молодії» вдалося «розмочити» рахунок і забити м’яч престижу. Підсумкові 4:1 на користь ФК «Магала» – і саме ця команда стає абсолютним переможцем Першої Ліги-2021!

Залишається сподіватися, що і «Магала», і «Молодія» наступного року зіграють вже у буковинській Суперлізі і зможуть там проявити себе якнайкраще. Принаймні, своєю грою у сезоні, що завершився, обидві команди продемонстрували, що їм по силах виступи на вищому рівні.