Андрій Павелко представлятиме Європу в Дисциплінарному комітеті ФІФА

11 травня у місті Манама, яка є столицею Бахрейну, 67-й Конгрес ФІФА підтримав пропозицію президента Джанні Інфантіно і обрав керівника Федерації футболу України Андрія Павелка строком на 4 роки членом найвищого органу правосуддя світового футболу – Дисциплінарного комітету Міжнародної федерації футболу.

2883678_full-lnd

Відповідний проект рішення було внесено 9 травня на розгляд Ради ФІФА президентом УЄФА Александером Чеферіним, який працював у Дисциплінарному комітеті ФІФА до цього часу та рекомендував передати його повноваження президенту ФФУ. Члени Ради ФІФА підтримали цю пропозицію.

Керівник Федерації футболу України Андрій Павелко став першим представником нашої країни у ФІФА на такому високому рівні за всю історію цієї організації.

За словами технічного директора ФФУ Олега Протасова це – дуже серйозна подія для українського футболу. Дисциплінарний комітет ФІФА вирішує досить багато важливих питань у всьому світі. І той факт, що вперше представника України обрано до такого поважного органу свідчить про те, що у керівництві вітчизняної футбольної федерації роблять правильні кроки. Це доказ визнання тих дій, які Павелко як президент ФФУ вже зробив для розвитку футболу.

Звичайно, для пана Андрія це обрання додасть робочої мотивації, адже це велика справа, що потребує додаткового часу та уваги, проте всі ми впевнені, що він впорається і з цим, і може на себе взяти ще більше відповідальності.

Тому буковинська футбольна громада щиро бажає йому успіхів на новій посаді, і пишається тим, що інтереси України тепер будуть представлені на найвищому рівні у ФІФА!

 Довідка

Дисциплінарний комітет ФІФА є органом правосуддя, який розглядає питання та приймає рішення щодо застосування санкцій відносно національних федерацій, клубів, офіційних осіб, гравців та футбольних агентів. Строк повноважень членів комітету складає 4 роки.