АФЧО організувала Турнір з міні-футболу серед ветеранів буковинського футболу пам’яті Героя-захисника України ЮРІЯ ГУЦУЛЯКА

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!

Саме під таким гаслом у неділю, 27 березня, на штучному майданчику чернівецького ФК «Фазенда» відбувся Турнір з міні-футболу серед ветеранів буковинського футболу пам’яті Героя-захисника України ЮРІЯ ГУЦУЛЯКА. Це – перші змагання з футболу з початку війни, яку розпочала московія проти України.

Турнір було організовано Асоціацією футболу Чернівецької області, але до його проведення також долучилися активісти з числа ветеранів буковинського футболу, кожен із яких зробив свій важливий внесок у спільну справу.

Учасниками змагань стали чотири команди, три з яких представляли Садгірський район Чернівців, і це – недивно, адже Юрій Гуцуляк був родом із Чорнівки, яку на сьогоднішній день можна вважати частиною Садгори. Ветерани крайового футболу завжди підтримують між собою тісні дружні стосунки і тим більше у такому випадку вони проявили єдність і прийшли в неділю вшанувати пам’ять земляка, що загинув, захищаючи рідну землю від нелюда-ворога.

У півфіналах між собою зійшлися ФК «Чорнівка» – ФК «Садгора» та ФК «Фазенда» – ФК «Веренчанка». Переможцями цих пар вийшли гравці «Садгори» і «Фазенди», які у фіналі так і не змогли виявити сильнішого, навіть враховуючи післяматчеву серію пенальті. То ж формально у турнірі перемогла дійсно дружба.

Після закінчення змагальної складової відбулося вшанування пам’яті Юрія Гуцуляка. Дружина і рідний брат загиблого героя подякували всім присутнім за таку увагу і повагу до воїна-захисника і відзначили, що саме завдяки таким заходам пам’ять про захисників України живе і житиме далі.

Дружина Юрія Гуцуляка отримала від організаторів гуманітарну допомогу для дітей, ікону святого Юрія-Змієборця, а також пам’ятні м’ячі Української Асоціації футболу. Ще один такий м’яч від АФЧО відправився на передову, у підрозділ, де служив Юрій Гуцуляк.

Сподіваємося, захисники України скористаються ним вже найближчим часом і в нашій країні якнайскорше запанує мир після перемоги українського ворога над клятим окупантом!

Слава Україні! Героям слава!