“Бастіон” стає одноосібним лідером “TOMstudio spring-summer Cup”

25 квітня, у четвер, відбулися матчі третього туру Благодійного Турніру з міні-футболу на підтримку Збройних Сил України «TOMstudio spring-summer Cup». Одразу помічаємо цікавий факт: найпопулярнішим рахунком як цього туру, так і усього турніру, стає рахунок 4:2. З п’яти матчів ІІІ туру три завершилися саме так, а до цього рахунок 4:2 було зафіксовано по одному разу в поєдинках першого і другого турів. Тобто, третина ігор турніру завершилася саме з таким рахунком! Таке, в принципі, спостерігаємо вперше.

Так, лідер турніру чернівецький «Бастіон» переміг із рахунком 4:2 «Том-студіо-2» і є поки що єдиною командою змагань, яка має у своєму активі тільки перемоги. Цікаво, що до цього туру ці дві команди розділяли між собою лідерську позицію, а от тепер маємо одноосібного лідера турніру.

«ДВ-Транс» із Недобоївців і ФК «Брусниця» першими пропустили м’ячі у власні ворота у двобоях проти «Майнца» і ФК «Січ» відповідно, проте згодом ситуацію виправили і в кінцевому підсумку одержали перемоги, причому перші свої перемоги на турнірі (нагадуємо, дві гри ІІ туру якраз за участі цих команд було перенесено).

Найбільший рахунок за три стартових тури було зафіксовано у поєдинку чернівецького «Radenta» і ФК «Луко» – 7:2 на користь «стоматологів». «Радентівці» яскраво демонструють свої амбіції в турнірі, мають вже дві перемоги і невдовзі відіграють перенесений матч ІІ туру. Щодо команди з Луковиці, то це вже друга її поразка в рамках «TOMstudio Cup»…

Розчаровує своїх шанувальників головний «винуватець» турніру – чернівецький «Том-Студіо». «Студійці» мають другу поспіль поразку і повністю провалюють старт турніру. Ситуація для них складається схоже на ту, що вже відбулася цієї зими в Чемпіонаті області з міні-футболу. Цього разу – «суха» поразка від «НДЕКЦ МВС» із рахунком 0:5. «Експерти» здобувають першу перемогу і реабілітовуються за програну гру від «Січі» у першому турі, а от «Том-Студіо» права на помилки більше не має.

 

Благодійний Турнір з міні-футболу на підтримку ЗСУ
«TOMstudio spring-summer Cup”
СОУ «Буковина» (штучний майданчик)
27 квітня, четвер
ІІІ тур
ФК ЛУКО ЛУКОВИЦЯ – RADENT ЧЕРНІВЦІ – 2:7
ФК СІЧ ЧЕРНІВЦІ – ФК БРУСНИЦЯ – 2:4
НДЕКЦ МВС ЧЕРНІВЦІ – ТОМ СТУДІО ЧЕРНІВЦІ – 5:0
БАСТІОН ЧЕРНІВЦІ – ТОМ СТУДІО-2 ЧЕРНІВЦІ – 4:2
MAINZ ЧЕРНІВЦІ – ДВ-ТРАНС НЕДОБОЇВЦІ – 2:4
Турнірна таблиця станом на 27 квітня
1. БАСТІОН ЧЕРНІВЦІ – 9 (3) 10:5
2. RADENT ЧЕРНІВЦІ – 6 (2) 8:2
3. ТОМ-СТУДІО-2 ЧЕРНІВЦІ – 6 (3) 9:8
4. НДЕКЦ МВС ЧЕРНІВЦІ – 3 (2) 9:6
5. ФК БРУСНИЦЯ – 3 (2) 4:3
6. ДВ-ТРАНС НЕДОБОЇВЦІ – 3 (2) 5:5
7. СІЧ ЧЕРНІВЦІ – 3 (3) 10:12
8. ТОМ-СТУДІО ЧЕРНІВЦІ – 3 (3) 5:9
9. ФК ЛУКО ЛУКОВИЦЯ – 3 (3) 4:9
10. MAINZ ЧЕРНІВЦІ – 0 (3) 4:9