Благодійний матч нового “динамівського” циклу зіграли між собою чернівецькі “Динамо” і “Садгора-Чорнівка”

14 липня 2022 року в буковинському футболі стало точкою відліку заснування нового циклу благодійних матчів на підтримку Збройних Сил Україна та родин загиблих поліцейських Чернівецької області. Засновано цей цикл було футбольним клубом «Динамо» Чернівці, який планує провести ще ряд поєдинків із цікавими командами не тільки з Буковини, а й із України, а, можливо, навіть із-за кордону.

 

«ФК «ДИНАМО» сьогодні розпочинає новий цикл благодійних матчів з футболу на підтримку Збройних Сил України, які завжди потребують нашої з вами підтримки для того, щоби якнайскоріше вигнати окупантів з нашої землі і повернути Україну до мирного життя і процвітання, а також на підтримку родин загиблих поліцейських, – зазначив президент ФК «Динамо» Іван Зайцев. – Надалі наша команда планує провести такі благодійні матчі також і з іншими аматорськими командами Чернівецької області, а апогеєм циклу стануть поєдинки проти збірної України з футболу серед ветеранів та збірною зірок українського футболу»

Сама гра виявилася дуже цікавою, змістовною і результативною. В принципі, через статус «матчевої зустрічі» результат гри особливого значення не мав, а от у якості контрольного поєдинку протистояння «Динамо» і «Садгори-Чорнівки» було дуже важливим.

Для динамівців – це награвання складу, командної гри для подальших матчів благодійного циклу, для садгірців – важливою перевіркою в «бойових» умовах готовності команди перед двома заключними матчами групового етапу Благодійного Турніру з футболу «СЛАВА ЗСУ!» серед аматорів.

Рахунок у матчі відкрило «Динамо», «Садгора-Чорнівка» невдовзі не тільки зрівняла рахунок, а й вийшла вперед. Щоправда, ненадовго, адже динамівці після цього розійшлися не на жарт і ще до перерви довели рахунок у грі до 5:2 на свою користь.

В ударі, як то кажуть, був Максим Ілюк, який відзначився хет-триком, хоча, звичайно, варто відмітити й командну гру «Динамо», що складається з досвідчених футболістів Буковини. Звичайно, не можна сказати нічого поганого і про ФК «Садгора-Чорнівка»: хороша, дружня молода команда, яка наразі знаходиться на дорозі до свого становлення і всі її успіхи ще попереду!

«Хороший, інформативний матч проти сильного суперника. Можна сказати що ми сьогодні грали проти збірної області, – висловився граючий тренер ФК «Садгора-Чорнівка» Тарас Новаковський. – Що стосується нашої гри, то ми розуміємо, що ми повинні рости якомога швидше. Нам потрібно якісніше працювати як з м’ячем, так і без нього,бути агресивними у грі плюс чітка комунікація у всіх лініях. Ну і, звичайно психологічно і ментально змінюватись. Перед нами ще багато роботи і це мотивує нас разом рухатись вперед, і тільки кропітка, щоденна праця дасть нам змогу прогресувати».

Щиро дякуємо всім, хто прийшов цього сонячного літнього дня на стадіон і підтримав команди на полі. І ми, звичайно, дуже розраховуємо на вашу підтримку і в інших матчах цього благодійного «динамівського» циклу! Давайте разом, спільними зусиллями допоможемо ЗСУ і наблизимо нашу перемогу над клятою московітською ордою!

 

Благодійний матч на підтримку Збройних Сил Україна та родин загиблих поліцейських Чернівецької області

14 липня, Чернівці, стадіон «Мальва»

 

«Динамо» Чернівці – ФК «Садгора-Чорнівка» – 7:2 (5:2)

 

«Динамо» Чернівці: Микола Гоменюк, Василь Томащук, Іван Молофій, Дмитро Дучак, Олександр Жумига, Артем Меркушов, Максим Ілюк, Денис Зачиковський, Олександр Темерівський, Геннадій Куляк, Ілля Стрільчук.

Запасні: Юрій Масікевич, Володимир Тодераш, Василь Луцик, Вадим Пислар.

Президент – Іван Зайцев.

Головний тренер – Степан Маковійчук.

Тренери – Віталій Ткачук, Іван Косоловський.

 

«Садгора-Чорнівка»: Іван Москалюк, Сергій Попов, Ілля Москалюк, Павло Остафійчук, Володимир Николайчук, Олег Путінца, Віктор Ільницький, Олександр Таневський, Тарас Новаковський, Андрій Чеботар, Микола Бучинський.

Запасні: Ігор Гуменюк, Микола Ковальов, Віктор Куляк, Валентин Верстяк, Олесь Боднар, Максим Бурденюк, Андрій Мороз, Олександр Попович, Василь Паскал, Ярослав Верстяк, Юрій Бучинський.

Президент – Сергій Антонюк.

Старший тренер – Павло Іричук.

Тренер – Тарас Новаковський.

 

Голи забивали: Максим Ілюк (2), Геннадій Куляк, Олександр Жумига, Дмитро Дучак, Юрій Масікевич – Олександр Попович (авто гол) – Тарас Новаковський, Андрій Чеботар