Благодійний Турнір “СЛАВА ЗСУ!” серед ветеранів розпочався

Цікаво і результативно розпочався літній Футбольно-благодійний Турнір з міні-футболу серед ветеранів. Цього разу ветерани буковинського футболу зібралися у двох вікових категоріях і приємно здивувала кількість команд-учасниць: в категорії “35+” на турнір заявилося 8 команд, а в категорії “50+” – 6. Це означає, що змагання будуть тривалими й цікавими, адже в тиждень відбуватиметься один тур.
Щоправда, у стартовому турі вдалося заграти далеко не всі матчі, проте це зменшило цікавість до змагань, а матчі, що не відбулися, відтерміновані на інші дати. Так, перший тур у віковій категорії “35+” пропустили “Коровія” і “чернівецький “Дрім-Тім”, а серед старших ветеранів перенесеним виявилося садгірське дербі “Фазенда” – “Садгора-Чорнівка”.
“35+”. Тут з перемог розпочали турнір “Червона рута” і “Майнц”, а “Гравітон” із “Том-Студіо” між собою “розписали” нічию 1:1. Зауважимо, що з восьми команд цієї категорії протягом останніх років нам знайомі лише “Дрім-Тім”, “Коровія” і “Червона рута”, але тим цікавіше нам буде спостерігати за змаганнями.
“50+”. В унісон у цій категорії перемогли дві чернівецькі “Буковини” – “Дрім-Тім ” і “Ретро”. Так, обидвом було нелегко, але перемоги у доробку в них уже є, і справа буде за тим, щоби продовжити успішно виступати в цьому турнірі. Можливо, варто очікувати сюрпризів від “Фазенди”, проте фаворитами бачаться саме нинішні лідери в турнірній таблиці.
Футбольно-благодійний Турнір “СЛАВА ЗСУ!” серед ветеранів
Вікові категорія “35+”
І тур
ГРАВІТОН – ТОМ-СТУДІО – 3:3
BOLT – ЧЕРВОНА РУТА – 2:5
БУКФАМ – МАЙНЦ – 1:2
Вікова категорія “50+”
І тур
БУКФАМ – БУКОВИНА-ДРІМ-ТІМ – 2:3
ВЕРЕНЧАНСЬКА ОТГ – БУКОВИНА-РЕТРО – 1:3