Кубок області з міні-футболу: відбулися матчі перших попередніх раундів

DSC_0090

Цього року Кубок Чернівецької області з міні-футболу серед аматорів-2017 стартував одночасно із плей-оф Чемпіонату області. Таке рішення було прийняте керівництвом обласної федерації виходячи з того, що ті команди, які зайняли місця у групах чемпіонату з 5 по 10-е, знаходяться зараз у максимальних кондиціях, і тому можуть вступити в боротьбу за Кубок області в однакових із кращими командами умовах.

DSC_0199

Матчі І-го попереднього етапу Кубку області відбулися у суботу, 21 січня. Варто зазначити (забігаючи трохи наперед), що в більшості поєдинків двох попередніх етапів боротьба була більш гарячою, аніж у матчах плей-оф чемпіонату. Фактично в усіх матчах, окрім двох, напруга зберігалася до останніх хвилин.

DSC_0191

І цей ритм задала перша ж гра між «Клішківцями» та «Стрілецьким Кутом». Тут після результативної нічиї в основний час лише за допомогою пенальті перемогла команда зі Стрілецького Кута.

DSC_0087

Далі дещо здивував «Народний фронт». Команда програла у своїй групі 6 із 8-ми матчів, але в Кубку в досить напруженій боротьбі продемонструвала непоганий футбол і з рахунком 3:2 здолала «Волоку-1».

DSC_0120

У двобої представників правоохоронних органів сильнішими виявилися гравці «Патрульної поліції», які також мінімально перемогли «Феміду» – команду обласної прокуратури.

DSC_0121

Нічого не змогла вдіяти молода «Спарта» проти більш досвідченого «Аматора» – перемога була на боці останніх із рахунком 2:4, а «Буковина-99» розгромила «Ф-Тім» 7:2, і саме в цьому матчі було зафіксовано найбільшу перемогу в матчах першого попереднього раунду.

DSC_0145

В останньому матчі першого дня «Бульвар-БДМУ» пройшов за допомогою пенальті «Берегомет» і, таким чином, пенальті вирішили долю першого й останнього матчів суботи, причому самі поєдинки також закінчилися з одинаковим рахунком 3:3!

DSC_0146

Другий попередній раунд Кубку відбувся наступного дня, в неділю. До переможців дня першого приєдналися ще шість команд, а також четвірка перших невдах матчів плей-оф Чемпіонату області.

DSC_0186

На гру не з’явилася лише «Буко-93», що таким чином дозволила пройти далі програвшому в суботньому матчі чемпіонату «Лідеру», а от «Буковина-99», схоже, розійшлася не на жарт. Після розгрому «Ф-Тіму» буковинці із ще більшим рахунком «розірвали» втратившу мотивацію «Клокучку» – 10:2 – і на даний момент є найрезультативнішою командою Кубку!

DSC_0183

Другу поспіль кубкову перемогу одержала «Патрульна поліція». Цього разу поліціянтам по пенальті поступився «Стрілецький Кут», який в попередньому раунді й сам здобув свою перемогу якраз за допомогою післяматчевих пенальті.

DSC_0158

Ще одна «пенальтійна» перемога відбулася у грі «Народного фронту» проти «Аматора», і команда «Народного фронту» продовжує приємно дивувати своїми досягненнями в Кубку області.

DSC_0164

Серед переможців другого попереднього раунду – також «Глорія» (перемогла «Рошу-2»), «Хімік-Скеля» (вибила «Мрію-Заставну»), «Остриця» (виявилася сильнішою за «Бульвар-БДМУ») і «Геометрія-Роша», що відправила «на відпочинок» мамаївський «Дьолер».

DSC_0133

Отже, ще раз – результати перших днів змагань за Кубок області:

DSC_0134

21.01.

 

«Клішківці» – «Стрілецький Кут» 3:3 (4:5)
«Народний Фронт» – «Волока-1» 3:2
«Аматор» – «Спарта» 4:2
«Феміда» – «Патрульна поліція» 2:3
«Буковина-99» – «Ф-Тім» 7:2
«Берегомет» – «Бульвар-БДМУ» 3:3 (1:2)

DSC_0095

22.01.

 

«Роша-2» – «Глорія» 1:4
«Мрія-Заставна»  – «Хімік-Скеля» 1:3
«Клокучка» – «Буковина-99» 2:10
«Народний Фронт» – «Аматор» 1:1 (3:1)
«Патрульна поліція» – «Стрілецький Кут» 1:1 (2:1
«Бульвар-БДМУ»– «Остриця» 2:4
 «Лідер» – «Буко-93» +:-
«Геометрія-Роша» – «Дьолер-Буковина» 3:2

DSC_0097

Ігри наступного, третього попереднього раунду Кубку Чернівецької області з міні-футболу серед аматорів-2016/17 відбудуться вже у найближчу суботу, 28 січня, на стадіоні ГРК «Маленький Париж» у Чернівцях. У боротьбі зійдуться:

DSC_0135

«Глорія» – «Шишківці»
«Хімік-Скеля»  – «Університет-1»
«Буковина-99»  – «Буковинська надія»
«Народний фронт» – «ДМС»
«Патрульна поліція» – «Легенда»
«Остриця» – «Дрім-Тім»
«Лідер» – «Фазенда»
«Геометрія» – «Самопоміч»

 

Альберт Комарі, спеціально для ЧОФФ

DSC_0168