Боротьба за Кубок Чернівців з футзалу розпочалася

 

 

 

 

 

 

Вчора, 5 березня, в залі чернівецького ФОК «Олімпія» стартував останній турнір із зимової серії турнірів, що проводяться під егідою Федерації футболу Чернівецької області. Відбулися матчі 1/8 Кубку Чернівців з футзалу і, не зважаючи на вечір робочого дня, вони зібрали доволі немаленьку аудиторію шанувальників футболу.

 

 

 

 

 

 

Першими на паркет вийшли шилівська «Дружба» і «Корона». «Розкачувалися» команди більшу частину першого тайму, а наприкінці «Дружба», яка спочатку віддала ініціативу супернику, провела дві стрімкі контратаки й на перерву команди пішли з рахунком 2:0 на користь шилівчан.

 

 

 

 

 

 

У другій половині гри інтрига відновилася після забитого «Короною» м’яча, проте повністю оговтатися опонентам «Дружба» не дала і в підсумку впевнено довела цей матч до своєї справедливої перемоги. 5:2 – і «Дружба», що наприкінці сезону набрала хід, продовжує боротьбу за трофей.

 

 

 

 

 

 

Багато хто очікував від протистояння «Роша» – «Лідер» реваншу «каратистів» за поразку в останньому на даний момент турі Чемпіонату Чернівців. Знову «лідери» відкрили рахунок у матчі і… знову поступилися «Роші». Вже в першому таймі «Роша» не тільки відігралася, а й вийшла вперед, а у другій половині гри, не зважаючи на відчайдушні спроби «каратистів» відігратися, «Роша» забила третій гол у ворота опонентів і таким чином вийшла до чвертьфіналу Кубку.

 

 

 

 

 

 

Найцікавішою грою дня стало протистояння чернівецького «Дрім-Тіма» і «Волоки». Зараз команди мають різні настрої та завдання: для «Волоки» пріоритетом є Чемпіонат, в якому волочани лідирують за один тур до кінця турніру, а «Дрім-Тім», який не претендує на медалі чемпіонату, схоже, зробив ставку на Кубок. І не прогадав.

 

 

 

 

 

 

Гра вийшла дуже цікавою, бурхливою, багатою на моменти біля воріт обидвох суперників. Дві помилки волочан у захисті дорого їм обійшлися: «Дрім-Тім» повів у рахунку 2:0 і відчайдушно оборонявся. Не допоміг «Волоці» й вихід п’ятого польового гравця. Так, «Волока» за п’ять з половиною хвилин до кінця матчу скоротила відставання до одного м’яча, але навіть шквал ударів по воротах суперника не допоміг їм спасти гру. 2:1, і далі в Кубку крокує чернівецька «Команда мрії»!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Нарешті, в останньому матчі 1/8-ї Кубку зустрілися «Урожай» і «М’ясо Буковини». «Урожаївці» доволі швидко відкрили рахунок у грі, а далі впевнено «наростили» свою перевагу до 3:0. Здавалося б, усе, гру зроблено, та новосельчани під керівництвом досвідченого Юрія Шелепницького проявили неабияке бажання і прагнення «витягнути» матч. Вони зкоротили розрив у рахунку до мінімума і влаштували справжній штурм воріт «урожаївців», проте… пропустили четвертий м’яч у власні ворота. А далі на досвіді й майстерності «Урожай» довів гру до перемоги з рахунком 4:2 і став ще одним чвертьфіналістом турніру.

 

 

 

 

 

 

РЕЗУЛЬТАТИ 1/8-ї КУБКУ ЧЕРНІВЦІВ з футзалу:

“Дружба” – “Корона” – 5:2

ФСК “Роша” – СК “Лідер” – 3:1

“Зарінок-Дрім-Тім” – ФК “Волока” – 2:1

“Урожай” – “М’ясо Буковини” – 4:2

 

 

 

 

 

 

На чвертьфінальній стадії турніру на нас очікують наступні протистояння:

“Бест-Біла” – “Зарінок-Дрім-Тім”

ФК “Стальнівці” – “Урожай”

“Чернівецький рятувальник” – ФСК “Роша”

“БукФам-БДМУ” – “Дружба”

АЛЬБЕРТ КОМАРІ, спеціально для ФФЧО