“Брусниця” і “Вікнянське ОТГ” – переможці підгруп у Зоні “С” обласного чемпіонату з міні-футболу

Фінішував груповий етап Чемпіонату Чернівецької області з міні-футболу сезону-2021/22 і в зоні «С». Тут змагальний шлях був значно коротшим за зони «В» і «Д», проте і в цій зоні є бойові, конкурентоздатні команди, які в ЕЛІТ-раунді зможуть проявити свої здібності в боротьбі з кращими колективами інших зон.

Мусимо зауважити, що завершувався груповий етап у цій зоні без сюрпризів та несподіванок. Так, у підгрупі «А» першою передбачувано прийшла «Брусниця», що розбила в останньому турі «Мамаївці» з «сухим» рахунком 5:0 і набрала 21 очко.

«Дружба», яка більше, аніж на друге місце у групі вже не розраховувала, зіграла останній матч внічию з «Оршівцями» 2:2, і «Оршівці» фінішували тут четвертими, а «Берегомет» у своєму останньому матчі впевнено переміг «Драчинці» і посів третю сходинку в турнірній таблиці підгрупи.

Підгрупа 1, 7-й тур

Неділя, 23 січня

Дубівці, Неполоківці

БЕРЕГОМЕТ – ДРАЧИНЦІ – 5:0

ІДЕЯ – ВЕРЕНЧАНКА – 0:5

БРУСНИЦЯ – МАМАЇВЦІ – 5:0

ДРУЖБА – ОРШІВЦІ – 2:2

 1. БРУСНИЦЯ – 21
 2. ДРУЖБА БОРІВЦІ-КИСЕЛІВ – 16
 3. БЕРЕГОМЕТ – 13
 4. ОРШІВЦІ – 11
 5. ВЕРЕНЧАНКА – 9
 6. ІДЕЯ ІВАНКІВЦІ – 6
 7. ДРАЧИНЦІ – 4
 8. МАМАЇВЦІ – 0

У підгрупі «Б» першим до фінішу групового етапу прийшло «Вікнянське ОТГ». Вікнянці заробили 18 очок і впевнено пройшли до стадії плей-оф. За ними слідом прийшли «Шипинці», які, хоч і поступилися в останньому матчі «Вашому майстру» з Лужан, для інших суперників уже були недосяжними.

А от «Ваш майстер» завдяки цій перемозі вийшов із групи, так само, як і дубівецький «Greentech». Дубівчани в останньому турі перемогли з рахунком 5:1 «Лашківку» – одного зі своїх конкурентів у суперечці за вихід у стадію плей-оф –  і теж продовжать боротьбу в Чемпіонаті області. В обох команд – по 13 очок в активі.

Підгрупа 2, 7-й тур

Неділя, 23 січня

Дубівці, Неполоківці

БІЛА – НЕПОЛОКІВЦІ – 1:6

GREENTECH – ЛАШКІВКА – 1:5

ШИПИНЦІ – ВАШ МАЙСТЕР – 1:4

КАДУБІВЦІ – ВІКНЯНСЬКА ОТГ – 0:5

 1. ВІКНЯНСЬКА ОТГ – 18
 2. ШИПИНЦІ – 15
 3. GREENTECH ДУБІВЦІ – 13
 4. ВАШ МАЙСТЕР ЛУЖАНИ – 13 
 5. НЕПОЛОКІВЦІ – 10
 6. ЛАШКІВКА – 8
 7. БІЛА – 3
 8. КАДУБІВЦІ – 1