“Буковина-Ретро” повертається в трійку кращих Чемпіонату області серед ветеранів

Схоже, несподіванки старту сезону-2021 в Чемпіонаті Чернівецької області серед ветеранів у віковій категорії «+40» потихеньку закінчуються. Короткотермінове перебування чернівецької «Червоної рути» на позиції лідера трансформувалося у дві наступні поразки від команд, що є претендентами як мінімум на комплект нагород чемпіонату-2021.

28 червня буковинські ветерани зіграли поєдинки 5-го туру сезону. «Буковина-Ретро» з середини турнірної таблиці знову повернулася до групи лідерів. «Ретрівці» потужно провели матч звітного туру проти «Червоної рути» і одержали заслужену перемогу з великим рахунком 4:0. Після цього «Буковина» наздоганяє «Руту» по здобутих очках ( в обох командах – по 9 очок), але має на одну зіграну гру менше.

Потихеньку віддаляються від останнього місця в чемпіонаті «Садгора» і «Вижниця». У звітному турі вони якраз грали між собою і зіграли результативну нічию 3:3. Тепер в обох команд – по чотири залікових очки, проте вижниччани мають на одну зіграну гру менше.

Першу перемогу в сезоні здобуває «Берегомет». На своєму полі команда впевнено переграла «Путилу», яка не менш впевнено посідає останню, восьму сходинку в турнірній таблиці. Рахунок матчу – 5:2 на користь «Берегомета», який з чотирма очками наздоганяє в чемпіонаті «Садгору» і «Вижницю». Схоже, в цій частині турнірної таблиці теж буде цікаво…

Центральна гра туру між лідерами – «Спартою-Дрім-Тімом» і коровійською «Івою» – не відбулася і перенесена на інші терміни. Про дату проведення цього поєдинку ми повідомимо вам додатково.

 

«Буковина-Ретро» – «Червона рута» – 4:0

«Берегомет» – «Путила» – 5:2

«Садгора» – «Вижниця» – 3:3

 

1. “Спарта-Дрім-Тім” Чернівці – 10 (4)

2. “Іва” Коровія – 9 (4)

3. “Буковина-Ретро” Чернівці – 9 (4)

4. “Червона рута” Чернівці – 9 (5)

5. “Вижниця” – 4 (3)

6. “Берегомет” – 4 (4)

7. “Садгора” – 4 (5)

8. “Путила” – 0 (5)

 

В наступному турі, шостому, який заплановано провести 2 липня, в іграх Чемпіонату Чернівецької області серед ветеранів зійдуться:

 

«Спарта-Дрім-Тім» – «Червона рута» («Хет-трик Арена»)

«Путила» – «Буковина-Ретро» (Путила)

«Вижниця» – «Іва» Коровія (Іспас)

«Берегомет» – «Садгора» (Берегомет)

 

Початок усіх матчів – о 18:30.