“Буковина-Ретро”, “Роша” і “Берегомет” – така трійка лідерів в обласному чемпіонаті серед ветеранів

DSC_0989

Яскравим та видовищним, втім, як і весь цьогорічний чемпіонат, став останній тур першого кола Чемпіонату Чернівецької області серед ветеранів. Трійка лідерів упевнено довела свою перевагу над опонентами й суттєво відірвалася від переслідувачів, тому тим, хто у другій половині турніру все ж таки вирушить навздогін фаворитам, потрібно буде ой як попотіти, щоби досягнути медалевої зони.

DSC_0990

Так нікому й не поступилася першим місцем чернівецька «Буковина-Ретро». В останньому турі першого кола «жовто-чорні» відправилися у «вояж» до Путили, де у «веселій каруселі» здолали місцеву одноіменну команду з рахунком 6:4, і завдяки шістьом забитим м’ячам саме «ретрівці» стали найрезультативнішими за підсумками перших одинадцяти турів.

DSC_0994

Нічого не змогли запропонувати «Берегомету», що йде на третій позиції у турнірній таблиці, кельменчани. На своєму полі «Кельменці» поступилися гостям із рахунком 1:4 і теж стали третіми. Щоправда, з кінця)))

DSC_0991

На мажорній ноті завершила перше коло й справжня несподіванка цього чемпіонату – чернівецька «Роша». Яскрава переможна хода команди з Роші, що склалася з п’яти результативних перемог поспіль, стала можливою завдяки тренерським здібностям «новоспеченого» ліцензованого тренера Андрія Хабайла, що водночас є і президентом клубу. Щоправда, в 11-у турі «Дрім-Тім» дещо «підпортив» статистику «Роші», пропустивши лише три м’ячі (в чотирьох перемогах до цього «Роша» забивала по 5 і більше голів), але перемога є перемогою і нині «фіолетові» відстають від «Буковини-Ретро»- лідера чемпіонату – всього на одне очко. Щоправда той же ж «Берегомет» рошівці випереджають теж лише на одне очко.

DSC_1002

Дещо забуксував ближче до кінця кола «Калинівський ринок», проте керівництво команди запевняє, що у другому колі вболівальники побачать від «Калинки» зовсім іншу гру.

DSC_1003

Неоднозначно виглядає позиція «Дрім-Тіма». Чернівецька «Команда мрії» завершила перше коло з двома перенесеними іграми. Дата їхнього проведення поки що невідома, а тому «Дрім-Тім» стає справжньою «темною лошадкою» цьогорічного ветеранського чемпіонату, оскільки має непоганий склад і не менш непогані перспективи.

DSC_1005

Відновляться ветеранські баталії аж 18 серпня, коли відбудуться два матчі 1/8 фіналу Кубку Чернівецької області, а ігри наступного, 12-го туру чемпіонату ми побачимо 25-26 серпня. Розклад цих матчів наступний:

DSC_0987

18.08. 1/8 фіналу Кубку

«Берегомет» – «Садгора» (Берегомет), «Роша» – «Дрім-Тім» (Великий Кучурів»

 1. 08. ХІІ тур Чемпіонату

«Путила» – «Берегомет» (Путила), «Кельменці» – «Садгора» (Кельменці), ЗС «Фазенда» – «Роша» (Жучка), «Дрім-Тім» – «Калинівський ринок» (Садгора)

26.08. ХІІ тур Чемпіонату

«Буковина-Ретро» – «Глибока» (Великий Кучурів)

Перенесені матчі

«Дрім-Тім» – «Путила» (Садгора), «Садгора» – «Дрім-Тім» (Садгора), «Глибока» – «Путила» (Глибока)

DSC_0980

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

 1. «Буковина-Ретро» – 23 (9)
 2. «Роша» – 22 (9)
 3. «Берегомет» – 21 (9)
 4. «Садгора» – 13 (8)
 5. «Калинівський ринок» – 13 (9)
 6. «Дрім-Тім» – 10 (7)
 7. ЗС «Фазенда» – 10 (9)
 8. «Кельменці» – 7 (9)
 9. «Глибока» – 2 (8)
 10. «Путила» – 0 (7)