“Буковина-Ретро”, “Іва”, “Дрім-Тім” – так виглядає подіум “Буковинської зими-2019”

У Волоці минулого тижня закінчився перший в історії буковинського футболу турнір з міні-футболу серед ветеранів у віковій категорії «40+» під назвою «Буковинська зима», який по праву можна вважати зимовим ветеранським чемпіонатом Буковини. До «фінішної» прямої дійшли вісім команд, і, не зважаючи на те, що останній тур чемпіонату фактично нічого не вирішував, команди-учасниці продемонстрували цікавий та результативний футбол і достойно відмітили завершення турніру.

Чернівецький «Віват» на матч проти «новозпеченого» чемпіона «Буковини-Ретро» так і не зібрався й тому «ретрівці» без «зайвої крові» офіційно оформили свою перемогу в турнірі. А от «Червона рута», яка ще мала слабку надію на медалі «Буковинської зими», абсолютно нічого не змогла протиставити коровійській «Іві». І про це, без зайвих слів, говорить рахунок матчу – 7:0 на користь «Іви». Команда з Коровії, таким чином, заробляє «срібні» медалі турніру.

«Бронзу» здобуває «Дрім-Тім», який впевнено «розібрався» з «Садгорою», і теж «всуху» – 3:0. Саме трійка «Буковина-Ретро», «Іва» і «Дрім-Тім» виглядала «на голову» сильнішою за всіх інших і саме вона справедливо «окупувала» подіум «Буковинської зими».

Єдиною командою, яка змінила за підсумками останнього, 8-го туру змагань своє місце у турнірній таблиці, стала «Новоселиця». Новосельчани, як і їх опонент, мали протягом турніру певні проблеми зі складом, але у звітному поєдинку без особливих питань перемогли «Рошу» з рахунком 2:0 і залишили суперників на останньому місці. Без перемог, з відставанням від найближчого суперника на три очки, але більше від «Роші» у власні ворота за вісім турів пропустила все ж таки саме «Новоселиця»!

8 тур :

“Новоселиця” – “Роша” 2:0

“Дрім-Тім” – “Садгора” 3:0

“Іва” Коровія – “Червона Рута” 7:0

“Буковина-Ретро” – “Віват” +:-

Підсумкова Турнірна таблиця “Буковинської зими-2010” – до вашої Уваги:

  1. “Буковина-Ретро” – 21
  2. “Іва” – 18
  3. “Дрім-Тім” – 15
  4. “Червона рута” – 12
  5. “Садгора” – 6
  6. “Новоселиця” – 6
  7. “Віват” – 4
  8. “Роша” – 1