“Буковинська мрія-2019” – також і від обласної федерації футболу!

5 червня 2019 року Федерація футболу Чернівецької області вже традиційно взяла участь у щорічному благодійному фестивалі «Буковинська мрія», на якому здійснюються найзаповітніші мрії 1500 вихованців з 26 інтернатів України. Цього року фестиваль проходив 11-й рік поспіль і, як і завжди, приніс багато радості й щастя дітлахам, чиї мрії знову здійснилися.

Так, вже одинадцять років поспіль в ГТК “Мигово” Чернівецької області приїжджають діти-сироти, діти з інвалідністю, діти, позбавлені батьківського піклування, щоби знову повірити в ЧУДО і впевнитися в тому, що мрії таки мають властивість збуватися. 1500 маленьких мрійників з інтернатів писали свої листи-мрії, які кожен бажаючий міг здійснити, зайшовши на сайт mriya.cv.ua і стати справжнім чарівником для дитини. І саме 5 червня маленькі мрійники приїхали до Мигово, щоб отримати свої подарунки!

Щорічно багато діточок висловлюють мрію отримати справжній футбольний м’яч і в цьому маленьким мрійникам традиційно сприяє Федерація футболу Чернівецької області на чолі з головою Василем Орлецьким і його заступником Сергієм Задорожняком.

От і цього разу дітлахи отримали свої подарунки від футбольної спільноти Буковини, як, сподіваємося, й наступного року. «Немає нічого ціннішого за те, коли бачиш, як дитячі очі сяють від задоволення і щастя від того, що здійснилася нехай і маленька, але все ж таки мрія, – каже очільник ФФЧО Василь Орлецький. – Тому ми вже не вперше тут, у Мигово, і впевнений, що далеко не востаннє. Будемо завжди докладати максимум зусиль для того, щоби діти були щасливими».

«Так, сьогодні тут свято і ми дуже раді, що змогли долучитися до цього свята, – підтверджує заступник голови ФФЧО Сергій Задорожняк. – Ми традиційно приймаємо участь не тільки в цьому фестивалі, а й в інших благодійних заходах, і це є одим із наших пріоритетів: не говорити й співчувати, а робити!»

Тому нехай вже за рік маленькі мрійники-футболісти з усієї України знову очікують на здійснення своїх маленьких мрій, а ми завжди з радістю сприятимемо цьому!

АЛЬБЕРТ КОМАРІ, спеціально для ФФЧО