Буковинський Футзал-2020/21. Підсумки сезону

Сезон-2020/21 у буковинському футзалі вийшов цікавим та насиченим, не зважаючи на те, що ми з вами вже вкотре стали свідками найпринциповішої традиційної дуелі «Урожай» – «Волока», яка посунула усе інше на другий план як у Чемпіонаті Чернівців, так і в Кубку міста.

До цього ми вже звикли, адже саме «Урожай» і «Волока» щорічно збирають у складі своїх команд найсильніших футзальних гравців Буковини. Відповідно, шансів у всіх інших команд-учасниць втрутитися в боротьбу за титули відверто мало, хоча спроби, звичайно, є завжди.

Що стосується оцінок команд цього сезону, які будуть надані у звітному матеріалі, то знову підкреслюємо, що це – суб’єктивна оцінка прес-служби Асоціації футболу Чернівецької області, і керівництво АФЧО може не поділяти думки, висловлені автором. То ж, поїхали!)))

Команда-розчарування. Безумовно, це – ФК «Чернівці». Команда грала в традиційний для себе агресивний, але неймовірно авантюрний фут зал без номінального голкіпера. І не варто дивуватися, що багато чого у них не виходило. Можливо, саме незадовільні результати і перебування далеко від зони призерів у турнірній таблиці зумовили істерику гравців «Чернівців» під час одного з матчів і самовільний вихід їх з майданчика

Як результат – штраф і дискваліфікація, а також слабохарактерне самозняття команди зі змагань. Сезон «Чернівці» так і не завершили, але це, можливо, й добре, адже навіть програвати треба вміти…

Команда-відкриття. На нашу думку, цього року на цей титул заслуговує чернівецький «Vel-Team». Команда випередила у турнірній таблиці «Чернівецький рятувальник» і «ЧОЕК», які були укомплектовані аж ніяк не гірше, а то і краще «велтімівців». Демонструвала цікаву, комбінаційну, атакуючу гру, хоч і трохи нестабільну. Підсумкова 4-та позиція за підсумками Чемпіонату Чернівців – заслужена і доволі почесна.

Команда-зірка. Навряд чи можна, на нашу думку, виокремити когось із двох переможців турнірів нинішнього сезону, тому розділимо цей титул між «Волокою» – чемпіоном області, і «Урожаєм» – володарем Кубку. Рівні команди, майстерні та яскраві. Це – якраз один із тих випадків, коли в будь-якому разі шкода тих, хто програє у визначальному матчі.

Команда-сюрприз. Дивовижно нестабільним і направду «сюрпризним» цієї зими був «Чернівецький рятувальник»! Якщо враховувати, що «рятувальники» майже цілий рік тренуються і готуються до сезону, варто було очікувати від них більш вдалого виступу, аніж підсумкова 5-та позиція в чемпіонаті. «Рятувальник» грав дуже яскраво і цікаво, але частіше команді вдавався лише один із таймів, а у другому був повний провал. «Рятувальник» міг відіграти відставання в 3-4 м’ячі, але так само і втратити таку перевагу. Втім, гра цієї команди саме цього сезону дуже і дуже запам’яталася!

Команда-перспектива. Дуже шкода було «ТОМ-студіо» – команду, яка очолювала турнірну таблицю Чемпіонату Чернівців більшу частину сезону, але наприкінці, в очних зустрічах із головними конкурентами – «Урожаєм» і «Волокою» – не витримав конкуренції і «відкотився» на 3-тє місце. Найшвидша, найдинамічніша, найяскравіша – це все про «ТОМ-студіо» зразка сезону-2020/21, але фінішували «студійці» лише третіми…