“Буковинську весну-2017” виграли футзалістки ДЮСШ м. Полтава

DSC_0022

Найпопулярнішими змаганнями з футзалу цього сезону, безперечно, стали поєдинки вже багато років як традиційного для Чернівців Міжобласного Турніру з футзалу серед жіночих команд «Буковинська весна», який проходив 3-4 березня в Чернівцях.

DSC_0061

І це цілком зрозуміло, адже змаганя представниць прекрасної статі завжди збирають велику аудиторію! Бо кому ж не хочеться подивитися на красунь, кожна з яких намагається бути не тільки гарною, а і вправною!)))

DSC_0010

Головним організатором турніру є профспілка ВДНЗ України Буковинського державного медичного університету, а, власне, сам турнір проводиться ще з 2008 року, і за цей час вже встиг заробити репутацію одного з найцікавіших жіночих турнірів із футзалу на Західній Україні.

DSC_0150

«Буковинська весна-2017» зібрала в залі чернівецького ФОК «Олімпія» 6 команд із чотирьох областей. Буковину на турнірі представляли Збірна Чернівецької області, ЧНУ ім. Ю. Федьковича та, звичайно, «господар» і один із фаворитів змагань – «БДМУ-Ніка». Також на футзальні жіночі баталії завітали гості з Полтави (ДЮСШ ім. О. Бутовського), Львова (ДЮСШ №1) та Луцька (ФК «Легіон»).

DSC_0131

Команди було поділено на дві групи. У першій зіграли «БДМУ-Ніка», Збірна Чернівецькох області та ДЮСШ ім. О. Бутовського з Полтави. До другої групи увійшли ЧНУ, ДЮСШ №1 м. Львів і луцький «Легіон».

DSC_0088

Нажаль, буковинки мало чим порадували своїх прихильників. Футзалістки Чернівецької збірної та ЧНУ програли по два матчі у своїх групах: збірниці пропустили у власні ворота 9 м’ячів і за грою значно поступалися своїм суперницям, а от студентки дали бій в обидвох поєдинках. Наприклад, «легіонівкам» вони програли лише одного м’яча, але гра є гра, і ЧНУ, як і збірна області, посідає у своїй групі останнє місце…

DSC_0007

За 3-4 місця зіграють господарки турніру – «БДМУ-Ніка» та луцький «Легіон», що посіли другі місця у своїх групах, а переможницями груп стали полтавчанки та львів’янки, які мали розіграти між собою титул чемпіонок «Буковинської весни-2017».

DSC_0160

Результати групового етапу. 3.03.2017.

Група 1.

ЧНУ – ДЮСШ ім. О. Бутовського (Полтава) – 2:4

ЧНУ – «Легіон» (Луцьк) – 1:2

ДЮСШ ім. О. Бутовського (Полтава) – «Легіон» (Луцьк) – 4:0

  1. ДЮСШ ім. О. Бутовського (Полтава) – 6 (8-2)
  2. «Легіон» (Луцьк) – 3 (2-5)
  3. ЧНУ ім. Ю. Федьковича – 0 (3-6)

DSC_0089

Група 2.

«БДМУ-Ніка» – Збірна Чернівецької області – 5:0

Збірна Чернівецької області – ДЮСШ №1 (Львів) – 1:4

«БДМУ-Ніка» – ДЮСШ №1 (Львів) – 1:4

  1. ДЮСШ №1 (Львів) – 6 (8-2)
  2. «БДМУ-Ніка» – 3 (6-4)
  3. Збірна Чернівецької області – 0 (1-9)

DSC_0086

Ввечері, 4 березня, Міжобласний Турнір із футзалу серед жіночих команд «Буковинська весна-2017» завершився двома вирішальними матчами, в яких вирішувалася доля медалей змагань. Нажаль, буковинки нас не порадували й цього дня. Дівчата з «БДМУ-Ніка» не змогли скласти достойну конкуренцію луцькому «Легіону» і залишилися без комплекту нагород.

DSC_0140

Знову ж таки, нажаль, але три буковинські команди-учасниці посіли три останніх місця на турнірі. Є над чим попрацювати протягом року, до «Буковинської весни-2018», тренерам жіночих футзальних команд…

DSC_0027

В цілому ж матчі за 3-4 та 1-2 місця вийшли ніби «під копірку» схожими. В обидвох поєдинках була відчутна перевага однієї з команд, як за ходом гри, так і за результатом, і питання про переможця двобою фактично могло зніматися вже після першого тайму.

DSC_0116

Більше того, «БДМУ-Ніка» та ДЮСШ №1 м. Львів примудрилися не нанести протягом своїх перших таймів жодного удару по воротах суперниць, а єдиний забитий м’яч від «БДМУшок» став результатом одного-єдиного удару у ствір воріт «Легіона»!

DSC_0104

А перемога полтавчанок у турнірі над представницями Львова була дійсно заслуженою. І великою заслугою в тому, що переможниці забили лише двічи, можна вважати гру воротаря галичанок, яка «потягнула» кілька потенційних гольових моментів у суперниць. В цілому ж саме полтавчанки забили найбільшу кількість м’ячів за командними результатами – 10.

DSC_0044

Але приємно, що кращим гравцем турніру було визнано саме чернівчанку Ірину Корж, конкуренцію якій могла скласти лише теж чернівчанка, одна з найактивніших футзалісток цих змагань Регіна Іванеску!

DSC_0058

Загалом маємо такі результати суботніх поєдинків:

За №3-4 місця – «БДМУ-Ніка» Чернівці – «Легіон» Луцьк – 1:3

Фінал – ДЮСШ ім. О. Бутовського м. Полтава – ДЮСШ №1 м. Львів – 2:0

DSC_0069

Звичайно, сподіватимемося на те, що наступного року буковинські футзалістки зможуть виступити краще і зможуть сперечатися з приїжджими суперницями на нагороди турніру.

АЛЬБЕРТ КОМАРІ, спеціально для ЧОФФ

DSC_0081