Василь Орлецький: «Для збірної підтримка вболівальників дуже важлива”

DSC_0071

Вперше в Чернівцях, за співпраці першого радника президента ФФУ і голови ЧОФФ Василя Орлецького та одного з найяскравіших представників фан-руху українського футболу Дмитра Левченка відбулося нагородження кращих прогнозистів матчу за участю Національної збірної України з футболу.

DSC_0063

Відповідно, конкурс прогнозів на результат  виїздного поєдинку відбірного турніру до Чемпіонату світу з футболу-2018 між Фінляндією та Україною, було оголошено Фан-Козаком Дмитром Левченком у соціальній мережі Facebook, а  вболівальники, які влучно спрогнозували цей результат, отримали призи від самого Фан-Козака і Чернівецької обласної федерації футболу.

DSC_0064

Щоправда, Василь Орлецький, голова ЧОФФ, зауважив, що в майбутньому призи за вгадані результати матчів збірної України будуть суттєвішими та цікавішими, але, звичайно, й цього разу всі переможці конкурсу були задоволені пам’ятними призами.

DSC_0065

Саме ж дійство вручення призів відбулося у приміщенні Чернівецької обласної федерації футболу і зібрало не тільки переможців конкурсу та відповідних груп підтримки, а й представників мас-медіа і просто шанувальників футболу.

DSC_0069

«Для збірної у тій ситуації,, що нині склалася, підтримка вболівальників дуже важлива, – зазначив пан Орлецький. – І ми дуже були би раді та вдячні тим уболівальникам, що підтримуватимуть команду безпосередньо на стадіоні, особливо у виїздних матчах, проте й армія телевболівальників теж надає потужну моральну підтримку».

АЛЬБЕРТ КОМАРІ, спеціально для ЧОФФ

DSC_0070