Василь Орлецький: “Ми хочемо, щоби все було зроблено не поспіхом, а якісно”

DSC_2658

 

 

 

 

 

 

 

2017 рік закінчується, а відкриття нового стадіону в Чернівцях на місті колишнього футбольного поля заводу «Електронмаш» так і не відбулося. Протягом усього року ми тримали ситуацію на контролі й тому вирішили зараз, перед новорічними святами, поставити крапку в цій епопеї для того, щоби знати, коли ж усе таки ми можемо розраховувати на відкриття такого довгоочікуваного для міста спортивного об`єкту.

DSC_2675

 

 

 

 

 

 

 

На наші запитання, як і завжди, відповів голова Чернівецької обласної федерації футболу, радник президента Федерації футболу України Василь Орлецький.

  • Наближається кінець року і чернівчан, яким небайдужий спорт, і особливо футбол, цікавить доля нового стадіону, на відкриття якого всі чекали, можна сказати, цілий рік. Розкажіть, що є на цей момент і яка взагалі ситуація с будівництвом стадіону?
  • Якщо взяти до уваги ситуацію, яка є на сьогоднішній день, то те, що повинна була зробити Федерація футболу України, робиться і роботи ідуть повним ходом. Ми вже установили огорожу, установили систему освітлення стадіону. Швидкими темпами йде будівництво адміністративного будинку і це можна побачити навіть неозброєним оком. Єдина затримка, яка у нас є – це затримка по підоснові самого футбольного поля, але це вже сторона відповідальності Чернівецької міської ради.
  • DSC_2676
  • В чому ж криється проблема даної затримки?
  • Основні проблеми – у виділенні коштів, але чому саме – сказати важко, оскільки ми у справи міської влади втручатися не можемо. Той щебень, який мали постелити і через який і виникла основна затримка, вже майже весь є у повному обсязі. Інший щебень ще потрібно буде підвезти, але все одно в цій справі є і будуть ще затримки. Нажаль. Адже через відсутність постеленої підоснови ми не можемо розпочати стелити газон. І, відповідно, йде затримка тих робіт, які повинна виконувати ФФУ. Це – і будівництво трибун, і встановлення газону. Хоча самий газон вже є в наявності, стільці для трибун теж закупили, а от далі все залежить від того, коли закінчить свою частину роботи міська влада.
  • DSC_2651
  • То ж коли насправді чернівчанам очікувати на відкриття цього стадіону?
  • Нажаль, ще й тепер точну дату я не можу назвати, оскільки все залежить від кінця робіт з підосновою. Хоча, чесно кажучи, навіть якщо й зараз підоснова була б готова, то небажано стелити в цей час штучний газон, тому що для цього потрібна тепла пора року, чітке вирівнення ландшафту. Це потрібно було робити скоріше – так, щоби ми ще восени встигли постелити газон. А от морози можуть зруйнувати штучну траву, тому нам доведеться чекати на весну. Звичайно, хотілося відкрити стадіон ще у 2017 році, але так сталося і мусимо від цього відштовхуватися. Перш за все, ми хочемо, щоби все було зроблено не поспіхом, а якісно. Нехай ми почекаємо краще кілька місяців, але все буде зроблено так, як треба.

Розмову вів АЛЬБЕРТ КОМАРІ, спеціально для ЧОФФ

DSC_2680