Василь Орлецький: “Приступаємо до вирішальної стадії втілення проекту в життя»

DSC_0024

Схоже, на пряму дорогу виходить довга і багатьом незрозуміла чернівецька епопея з будівництвом нового сучасного футбольного стадіону на території колишнього стадіону заводу «Електронмаш». Напередодні жіночого свята, 7 березня, на місці будови стадіону відбулася зустріч робочої групи, що працює над даним проектом.

DSC_0003

До цієї групи увійшли віце-президент ФФУ й голова ЧОФФ Василь Орлецький, представники міської влади на чолі з мером Олексієм Каспруком та очільником міського спорту Дмитром Макаренком, представники підрядників будівельних компаній міста Києва та Чернівців і партнери ЧОФФ.

DSC_0013

За коментарями з приводу ситуації, що склалася, ми звернулися до голови Чернівецької обласної федерації футболу, віце-президента ФФУ Василя Орлецького, який особисто контролює процес появи нового стадіону на футбольній мапі Буковини.

DSC_0001

«Наразі ви бачите, що робота йде повним ходом. Працюють люди, працює техніка. Справа дійсно зрушила з місця, хоч і з великим запізненням, – каже пан Василь. –  Ми й не думали, що матимемо справу з такими складними документальними проблемами, та ще і в такій кількості. Та й, окрім усього, ми отримали не типовий, а індивідуальний проект. Але, сподіваюся, всі проблеми вже позаду. Вже зроблено багато важливої роботи і зараз ми приступаємо до вирішальної стадії втілення проекту в життя».

DSC_0005

За словами пана Орлецького, стадіон буде розбито на певну кількість майданчиків, де одночасно зможуть грати й тренуватися різні команди. Важливою особливістю майбутнього стадіону буде найсучасніше штучне покриття, яким на сьогоднішній день можуть похвалитися далеко не всі області.

DSC_0004

Щодо терміну здачі нового стадіону в експлуатацію, то тут багато чого залежить не тільки від людського чинника, а й від погодних умов. За думкою учасників робочої зустрічі, всі роботи можуть бути закінчені до кінця червня поточного року, а якщо не буде затяжних дощових періодів, то стадіон може бути готовим навіть до кінця травня.

DSC_0006

Про подальший процес спорудження цього довгоочікуваного спортивного об’єкту ми обов’язково інформуватимемо всіх небайдужих буковинців, тож слідкуйте за нашими публікаціями.

АЛЬБЕРТ КОМАРІ, спеціально для ЧОФФ

DSC_0009