Василь Орлецький: “Проблем у нас через високий рівень організації не буває”

Вже набрали ходу другі кола чемпіонатів області з футболу серед аматорів і ветеранів, чемпіонат міста, закінчується груповий етап Ліги Чемпіонів районів Чернівецької області. Футбольне життя Буковини, можна сказати, «кипить». Саме про це нам вдалося поспілкуватися з очільником обласного футболу паном Василем Орлецьким і почути від нього враження від змагань місцевого рівня.

  • Кінець літа, зазвичай, є серединою всіх обласних і міських чемпіонатів з футболу. Що ви можете сказати про рівень та організацію таких крайових змагань? Чи були якісь проблеми?
  • Знаєте, з гордістю відзначу, що літо – пора обласних змагань – у нас завжди проходить цікаво та насичено. Завдяки невтомній роботі обласної федерації ми майже не маємо ніяких перерв у процесі гри у футбол. Дивіться, як тільки закінчуються перші кола основних турнірів – чемпіонатів області та міста – ми проводимо Кубок буковинських річок і Лігу Чемпіонів районів Чернівецької області. До того ж і ДЮФЛ знову розпочне свої змагання. Все це – тільки на користь усім, тому що настав такий час, коли багато людей намагаються займатися спортом. Тому така активність спонукає нас до того, щоби долучитися до справи оздоровлення нації і ми це із задоволенням робимо. А проблем у нас, через високий рівень організації, майже не буває і це – подвійна приємність!
  • Ви, як радник президента ФФУ, буваєте в різних регіонах, бачите різний рівень аматорського, ветеранського, юнацько-молодіжного футболу. Як ви можете порівняти рівень, наприклад, буковинських команд із представниками інших регіонів?
  • Можна впевнено сказати таке: наша Чернівецька область хоч і найменша в Україні, але те, що в нас така кількість команд-учасниць є в чемпіонатах області серед аматорів і ветеранів (особливо відзначу ветеранський футбол Буковини!!!), говорить багато про що! Це – дуже високий середній показник! Та і в ДЮФЛ є доволі велика кількість команд, які демонструють непогані результати. А сам рівень, власне, якщо говорити про якість, у нас нічим не гірший від представників інших областей. Якщо в загальній кількості ми й маємо менше команд через територію, то в якості можемо посперечатися з будь-ким!
  • Що чекає на нас восени? Можливо, якісь змагання чи події?
  • Головна подія, на яку всі вже так давно чекають – це, звичайно, наш новий стадіон. Ми дуже хочемо його, нарешті, побудувати й відкрити. Це – наше найголовніше завдання. Зараз якраз маємо проводити зустрічі з міською владою, тому що усі затримки процесу йдуть саме від рішень міськради. А зі сторони ФФУ, фактично, ніяких проблем немає. Те, що мала зробити ФФУ, вже зроблено: ми вже замовили покриття футбольного поля, підготували інші матеріали. Проблема – в закупці матеріалів для будівництва, а це якраз етап відповідальності міської влади.

АЛЬБЕРТ КОМАРІ, спеціально для ЧОФФ