Ветерани буковинського футболу розпочали друге коло Чемпіонату області

У п’ятницю, 3 вересня, на футбольних полях області відбулися поєдинки чергового, 8-го туру Чемпіонату Чернівецької області з футболу серед ветеранів у віковій категорії “40+”. Команди вийшли на друге коло сезону з новими силами і настроєм, проте, звісно, далеко не всі змогли налаштуватися відповідним чином, і тому зміни в турнірній таблиці відбулися вже з першого туру другої половини чемпіонату.

Зокрема, не змогла зібратися з духом чернівецька “Садгора”. В домашньому матчі проти “Буковини-Ретро” садгірці поступилися з неочікувано нищівним рахунком 0:8. Чи то так вплинули на “Садгору” штрафні санкції, чи на то була якась інша причина, факт залишається фактом: на даний момент, на жаль, садгірці нічого не змогли протиставити одному з фаворитів чемпіонату.

Дещо несподівано у чемпіонській гонці оступився лідер чемпіонату – чернівецька “Спарта-Дрім-Тім”. “Команда мрії” втратила дорогоцінні очки у Вижниці, де зіграла з господарями внічию 1:1, хоча мусимо зауважити, що вижничани – далеко не подарунок і самі розраховують завоювати один із комплектів нагород за підсумками сезону.

А коровійська “Іва” тим часом продовжує втілювати свої амбіції в результат. У звітному турі “Іва” здобуває мінімальну, дуже нелегку, але неймовірно важливу перемогу в Берегометі над місцевим “Береколом” з рахунком 2:3 і продовжує боротьбу за чемпіонський титул сезону-2021.

 

Перенесені матчі І кола

“Вижниця” – “Буковина-Ретро” – 1:3

“Вижниця” – “Берегомет” – 4:1

“Іва” Коровія” – “Спарта-Дрім-Тім” Чернівці – 1:1

“Червона рута” Чернівці – “Путила” – +:-

“Спарта-Дрім-Тім” Чернівці – “Вижниця” – 3:1

 

8-й тур

“Садгора” Чернівці – “Буковина-Ретро” Чернівці – 0:8

“Вижниця” – “Спарта-Дрім-Тім” Чернівці – 1:1

“Берегомет” – “Іва” Коровія” – 2:3

 

Турнірна таблиця Чемпіонату (станом на 6.09.2021)

  1. “Буковина-Ретро” – 21 (8)
  2. “Іва” Коровія – 19 (8)
  3. “Спарта-Дрім-Тім” – 18 (8)
  4. “Червона рута” – 12 (7)
  5. “Вижниця” – 10 (8)
  6. “Берегомет” – 7 (8)
  7. “Путила” – 0 (7)
  8. “Садгора” – 0 (8)