Ветерани буковинського футболу розпочали свій Чемпіонат області

Традиційно пізніше за аматорські чемпіонати й першості у буковинському футболі стартував Чемпіонат Чернівецької області серед ветеранів у віковій категорії «40+». І одразу, зі старту, ветерани потішили солідною результативністю – в середньому в матчі першого туру було забито шість (!!!) м’ячів!

Найбільше за всіх «розгулялася» доволі таки вікова «Садгора»: в себе вдома садгірці каменя на камені не залишили від «Путили». Горяни взагалі нічого не змогли протиставити господарям, хоча після першого тайму було не все так погано – 2:0. А от у другій половині «Путила» реально «посипалася» і фінальний свисток арбітра зафіксував рахунок 8:0! Триумф для господарів і повний провал для гостей…

Певна стартова осічка сталася і в одного з фаворитів чемпіонату – чернівецької «Спарти-Дрім-Тім». Виграючи в гостьовому матчі проти «Берегомета», чернівчани переможного рахунку не втримали і зіграли внічию 4:4, хоча й «Берегомет» задніх у цьому сезоні «пасти» не збирається.

Дуель фаворитів чемпіонату відбулася в Чернівцях, де «Буковина-Ретро» приймала «Коровію». «Ретрівці» в цьому нелегкому, напруженому матчі мінімально перемогли гостей з рахунком 2:1 і з позитивом налаштовані на подальшу боротьбу за чемпіонський титул.

Ще одна чернівецька команда – «Червона рута» – передбачувано взяла верх над «Вижницею» 4:1. Схоже, «червонорутівці» налаштовані на медалі чемпіонату, а от для обидвох гірських команд області перший тур вийшов дуже невдалим. Хоча, до кінця турніру час для виправлення помилок ще є.

Буковина-Ретро – Коровія – 2-1
Берегомет – Спарта-Дрім-Тім – 4-4
Садгора – Путила – 8-0
Червона рута – Вижниця – 4-1