Ветерани зіграли матчі першого туру Турніру з міні-футболу пам’яті Дмитра Білоуса

Буковинські футбольні ветерани відкрили новий зимовий сезон-2021/22 Турніром з міні-футболу пам’яті Дмитра Білоуса. Змагання стартували минулими вихідними: в суботу, 27 листопада, зіграли свої перші матчі команди-учасниці у віковій категорії «40+»,а вчора у боротьбу вступили ветерани вікової категорії «50+».

У молодшій віковій категорії в турнірі зіграє п’ять команд, старших – на одну більше. Змагання триватимуть фактично до кінця грудня на різних штучних майданчиках Чернівців і фінішують фінальними двобоями у Вікні – селі, звідки і є родом Дмитро Білоус.

Відкрили турнір чернівецькі «Спарта» і «Буковина-Ретро». Діючий чемпіон області й володар Кубку області «Буковина-Ретро» стартував із поразки спартанцям, причому фактично нічого протиставити супернику не зміг. Рахунок говорить самий за себе – 4:1 на користь «Спарти».

В іншому матчі категорії «40+» на штучному майданчику СОУ «Буковина» зійшлись також дві чернівецькі команди – «Дрім-Тім» і «Червона рута». Тут фінальний свисток арбітра зафіксував мінімальну перемогу перших з рахунком 1:0.

Старші ветерани зіграли вчора, у неділю, три матчі. Спочатку «Вікнянська ТГ» з рахунком 2:0 перемогла «Веренчанську ОТГ», а в наступній грі безумовний фаворит турніру в цій віковій категорії – «Буковина-Дрім-Тім» – в нелегкому матчі подолала відчайдушний опір садгірської «Фазенди». В останньому матчі ігрового дня коровійська «Іва» розгромила «Берегомет» 5:0 і захопила лідерство у турнірі серед команд «50+».

«40+». СУБОТА, 27 ЛИСТОПАДА

«СПАРТА» ЧЕРНІВЦІ – «БУКОВИНА-РЕТРО» ЧЕРНІВЦІ – 4:1

«ДРІМ-ТІМ» ЧЕРНІВЦІ – «ЧЕРВОНА РУТА» ЧЕРНІВЦІ – 1:0

«50+». НЕДІЛЯ, 28 ЛИСТОПАДА

«ВІКНЯНСЬКА ТГ» – «ВЕРЕНЧАНСЬКА ОТГ» – 2:0

«БУКОВИНА-ДРІМ-ТІМ» ЧЕРНІВЦІ – «ФАЗЕНДА» ЧЕРНІВЦІ – 3:0

«ІВА» КОРОВІЯ – «БЕРЕГОМЕТ» – 5:0

 

Наступного тижня в рамках Турніру з міні-футболу пам’яті Дмитра Білоуса серед ветеранів зійдуться:

«40+». СУБОТА, 27 ЛИСТОПАДА

«ЧЕРВОНА РУТА» ЧЕРНІВЦІ – «ІВА» КОРОВІЯ

«ДРІМ-ТІМ» ЧЕРНІВЦІ –– «БУКОВИНА-РЕТРО» ЧЕРНІВЦІ

«50+». НЕДІЛЯ, 28 ЛИСТОПАДА

«ВЕРЕНЧАНСЬКА ОТГ» – «ФАЗЕНДА» ЧЕРНІВЦІ

«БЕРЕГОМЕТ» – «ВІКНЯНСЬКА ТГ»

«БУКОВИНА-ДРІМ-ТІМ» ЧЕРНІВЦІ –– «ІВА» КОРОВІЯ