Ветерани продовжують благодійний Турнір з міні-футболу “СЛАВА ЗСУ!”

Три тури вже позаду у літньому благодійному Турнірі з міні-футболу серед ветеранів “СЛАВА ЗСУ!”. Можемо помітити одну цікаву деталь: через різні причини ще жодний з трьох турів не пройшов без перенесеного матчу! І це стосується вікової категорії “35+”, де маємо аж 4 відтерміновані поєдинки, причому три з них – за участі чернівецького “Дрім-Тіма”.

Надоложувати, без сумнівів, прийдеться, але чи відбудеться це легко для “дрімтімівців” – питаннячко… Втім, статус фаворита групи навряд чи дозволить їм зіграти абияк, тому просто чекатимемо на ці матчі і вже після них робитимемо висновки.

“35+”. В цій категорії впевнено, зі стовідсотковим показником, лідирує “Майнц” – три матчі – три перемоги. Лише на два очки відстає “Гравітон”, який у звітному турі розгромив поки що зовсім безпорадний “Bolt”, і саме “Bolt” після трьох поразок поспіль іде на останньому місці в групі.

“50+”. Схоже, боротьбу за перемогу в турнірі вестимуть дві команди. Дві “Буковини” – “Ретро” і “Дрім-Тім”. Обидві мають по три перемоги у трьох матчах і навряд чи дозволять комусь втрутитися в розподіл перших двох місць. Тим більше, що половина турнірної дистанції вже позаду, а відрив від найближчого суперника – аж 5 очок!

Благодійний турнір з міні-футболу “СЛАВА ЗСУ!” серед ветеранів на підтримку Збройних Сил України
Вікова категорія “35+” 
ІІІ тур
BOLT – ГРАВІТОН – 0:8
ЧЕРВОНА РУТА – МАЙНЦ – 2:3
КОРОВІЯ – ТОМ-СТУДІО – 5:2
Матч ДРІМ-ТІМ – БУКФАМ перенесено
 1. МАЙНЦ – 9 (3)
 2. ГРАВІТОН – 7 (3)
 3. ЧЕРВОНА РУТА – 3 (2)
 4. КОРОВІЯ – 3 (1)
 5. ТОМ-СТУДІО – 1 (2)
 6. БУКФАМ – 0 (2)
 7. BOLT – 0 (3)
 8. ДРІМ-ТІМ – 0 (0)
Вікова категорія “50+” 
ІІІ тур

БУКФАМ – САДГОРА-ЧОРНІВКА – 1:1

БУКОВИНА-РЕТРО – ФАЗЕНДА – 2:1

БУКОВИНА-ДРІМ-ТІМ – ВЕРЕНЧАНСЬКА ОТГ – 4:0

 

 1. БУКОВИНА-РЕТРО – 9 (3)
 2. БУКОВИНА-ДРІМ-ТІМ – 9 (3)
 3. БУКФАМ – 4 (3)
 4. САДГОРА-ЧОРНІВКА – 1 (2)
 5. ФАЗЕНДА – 0 (2)
 6. ВЕРЕНЧАНСЬКА ОТГ – 0 (3)