Ветерани-2021: перше коло чемпіонату ще дограватимуть, а чвертьфінали Кубку області вже сформували

В Чемпіонаті Чернівецької області серед ветеранів-2021 у віковій категорії «40+» перша половина сезону фінішувала, проте не завершена, оскільки залишаються відкритими питання по чотирьох перенесених матчах. Ці ігри відбудуться у серпні-вересні, про місця й дати проведення перенесених матчів ми намагатимемося повідомити вас додатково.

Минулої п’ятниці ветерани зіграли дві гри з чотирьох запланованих у рамках останнього, 7-го туру І-го кола, а перед цим, 5 липня, відбулася перенесена гра між «Вижницею» і «Буковиною-Ретро» в Іспасі. В нелегкому двобої перемогли «ретрівці» з рахунком 1:3 і, таким чином, продовжили похід за найвищими нагородами сезону.

А вже 9 липня, у п’ятницю, «Буковина-Ретро» в останньому своєму матчі І-го кола на своєму полі розгромила «Садгору» 9:2 і на даний момент очолила турнірну таблицю чемпіонату. Щоправда, врахуємо той факт, що коровійська «Іва» і чернівецький «Дрім-Тім» мають у запасі перенесені ігри, тому підсумки першого кола будемо підбивати з вами лише після того, як усі команди закриють «прогалини» у графі «зіграні матчі».

До речі, станом на сьогодні усі сім матчів чемпіонату зіграли лише дві команди. Це – «Буковина-Ретро» і «Садгора», а от «Вижниця» і «Спарта-Дрім-Тім» мають лише по 5 зіграних поєдинків…

А от «Іва» з Коровії забила в 7-му турі більше за «ретрівців»! У ворота «Берегомета», який, здавалося б, набрав хід у чемпіонаті, влетіло аж 10 (!!!) «сухих» м’ячів, завдяки чому «Іва» наразі є другою командою сезону за результативністю – 26 забитих голів проти 40-а від «Буковини-Ретро».

А сьогодні, 12 липня, у приміщенні Асоціації футболу Чернівецької області відбулося жеребкування ¼ Кубку Чернівецької області серед ветеранів-2021. Кубок стартуватиме 7 серпня у Путилі і це вже стало доброю традицією ветеранського футболу Буковини.

Чвертьфінали Кубку відбудуться в рамках проведення щорічного, традиційного турніру з футболу пам’яті Андрія Гусіна і складатимуть основну програму першого дня турніру. Це будуть перші поєдинки чвертьфінальної стадії, а матчі-відповіді буде зіграно за тиждень, 13 серпня.

Жереб сформував наступні пари ¼ фінала Кубку області:

 

«Вижниця» – «Буковина-Ретро» Чернівці

«Червона рута» Чернівці – «Садгора» Чернівці

«Спарта-Дрім-Тім» Чернівці – «Берегомет»

«Іва» Коровія – «Путила»

 

Перенесений матч

 1. 07. «Вижниця» – «Буковина-Ретро» – 1:3

7-й тур

 1. 07. «Буковина-Ретро» – «Садгора» – 9:2
 2. 07. «Іва» Коровія» – «Берегомет» – 10:0

Перенесені матчі (незіграні):

“Вижниця” – “Берегомет”

“Іва” – “Спарта-Дрім-Тім”

“Червона рута” – “Путила”

“Спарта-Дрім-Тім” – “Вижниця”

 

Турнірна таблиця (станом на 12. 07)

 

 1. «Буковина-Ретро» – 18 (7)
 2. «Іва» – 15 (6)
 3. «Спарта-Дрім-Тім» – 13 (5)
 4. «Червона рута» – 9 (6)
 5. «Берегомет» – 7 (6)
 6. «Вижниця» – 4 (5)
 7. «Садгора» – 4 (7)
 8. «Путила» – 0 (6)