Ветеранська “Буковина” – срібний призер Чемпіонату України у категорії 40+!

І знову приємна новина для буковинського футболу! 2017 рік став для ветеранів-футболістів Чернівецької області знаковим, чи, навіть, показовим! Після «бронзових» нагород Чемпіонату України серед ветеранів у віковій категорії 50+, який наприкінці літа проходив у Чернівцях, наша «Буковина» відзначилася і в молодшій категорії – 40+!

в1

Фінальна частина ЧУ в 40+ проходила в місті Волочиськ Хмельницької області минулого уїк-енду. На відміну від старших, які у фінальній частині проводили круговий турнір, тут все було за кубковою системою – півфінали та фінал. На стадії півфіналу чернівецька «Буковина» впевнено обіграла черкаський «Хімік» з рахунком 2:0 (відзначилися Мігалатюк і Нестеренко), а місцевий «Агробізнес» виграв 4:0 у «Гірника» з Кривого Рогу.

Таким чином, у фінальній грі зустрілися чернівчани й володарі поля. «Агробізнес» мав, напевно, найсильніший на сьогодні склад команди серед українських ветеранів: за господарів грали Нагорняк, Єзерський, Гвіанідзе й Цихмейструк. І «Буковині» було нелегко протистояти такому потужному опонентові А тут ще й дощова погода, яка в неділю охопила Західну Україну, в чомусь завадила технічним буковинцям показати все, що на що вони спроможні. Тому підсумкові 2:0 на користь «Агробізнеса» і здобуте чемпіонське звання командою з Хмельниччини стали логічним завершенням чемпіонату, хоча чернівчани виглядали не гірше за суперника і провели матч на високому ігровому рівні.

в4

Втім, «срібні» нагороди Чемпіонату України – це дуже солідно й потужно, тому не варто звертати увагу на поразку наших земляків. У цьому турнірі, втім, як і в інших, переміг футбол. А, якщо врахувати успіхи обидвох ветеранських складів на всеукраїнському рівні, то цей рік став одним із найвдаліших для буковинських ветеранів в історії незалежного українського футболу!

Знову ж таки, сьогодні ветеранський футбол у Чернівецькій бласті знаходиться на безсумнівному підйомі! В Чемпіонаті області серед ветеранів грає більше команд, аніж у Чемпіонаті області серед аматорів, і рівень цього чемпіонату дуже солідний. Вже є зрозумілим, що інтрига щодо розподілу медалей протримається до останнього туру і це є надпозитивним!

в2

Нагороджував чемпіонів і призерів фінальної частини Чемпіонату України з футболу серед ветеранів 40+ у Волочиську, як і в Чернівцях, радник президента ФФУ, голова Чернівецької обласної федерації футболу Василь Орлецький.

«Приємно відзначити, що обидва фінали – як у Чернівцях, так і в Волочиську – пройшли на дуже високому організаційному рівні. До ветеранів-футболістів відносилися з повагою, команди мали час і на відпочинок, і на спілкування між собою, – каже пан Василь.- А ще приємнішим стало те, що наша «Буковина» продемонструвала хорошу гру і виглядала дуже солідно. Значить, футбол у Чернівецькій області рухається у правильному напрямку».

в3

Наостанок відзначимо, що в числі кращих футболістів турніру був і наш земляк – Роман Нестеренко, що також є приємною новиною для шанувальників буковинського футболу!

АЛЬБЕРТ КОМАРІ, спеціально для ЧОФФ