Ветеранська “Буковинська зима” – результативна на заздрість!

Матчі третього туру зимового сезону відбулися на ветеранському турнірі з міні-футболу «Буковинська зима», що вже вдруге в історії футболу Чернівецької області проходить на штучному майданчику села Волока. Нагадаємо, за головні призи «Буковинської зими» боротимуться ветерани футболу Чернівецької області одразу у двох вікових категоріях – «40+» і «50+», тому маємо фактично два турніра в одному.

У віковій групі старших ветеранів, де змагання проходять у два кола, після третього туру є одноосібний лідер. Це – чернівецький «Дрім-Тім», який у напруженому двобої переміг «Глибоку» з рахунком 3:1. В матчі аутсайдерів – «Освіта» – «Фазенда» – мінімально, з рахунком 0:1 перемогли останні, а от освітяни поки що єдині, що залишаються у турнірі без очок.

Значно результативніше зіграли ветерани у віковій групі «40+». Особливо тут розійшлися лідери, що просто громили своїх суперників. Зокрема, чернівецька «Буковина-Ретро» встановила на даний момент рекорд сезону за кількістю забитих м’ячів в одному матчі: буковинці «рознесли» чернівецьку «Садгору» 13:2!

Трохи «відстала» за кількістю забитих голів «Волока», що розгромила коровійську «Іву» з рахунком 9:2 і поки що, як і «Буковина-ретро» з «Дрім-Тімом» іде без втрачених очок. А от «Дрім-Тіму» перемога у третьому турі далася нелегко: цього разу «Червона рута» активно пручалася і мала всі шанси заробити в цьому матчі бодай очко, проте «Команда мрії» таки змогла вирвати дуже потрібну для себе мінімальну перемогу з рахунком 3:2 і також залишається серед трійки лідерів турніру.

Перші очки в зимовому сезоні здобула чернівецька «Спарта», що за своєю грою і складом могла б претендувати й на вище місце в турнірній таблиці. «Спартанці» подолали «Кам’янку» з рахунком 5:4 і вийшли таким чином із зони аутсайдерів.

 

«50+»

Дрім-Тім – Глибока – 3:1

Фазенда – Освіта – 1:0

 1. «Дрім-Тім» Чернівці – 9
 2. «Глибока» – 6
 3. «Фазенда» Чернівці – 3
 4. «Освіта» Чернівці – 0

 

«40+»

Буковина-Ретро – Садгора – 13:2

Волока – Іва – 9:2

Дрім-Тім – Червона рута – 3:2

Спарта – Кам’янка – 5:4

 1. «Волока» – 9
 2. «Буковина-Ретро» Чернівці – 9
 3. «Дрім-Тім» Чернівці – 9
 4. «Спарта» Чернівці – 3
 5. «Іва» Коровія – 3
 6. «Червона рута» Чернівці – 3
 7. «Кам’янка» – 0
 8. «Садгора» Чернівці – 0