Ветеранський футбол Буковини: що вирішували напередодні старту другого кола Чемпіонату області

Цього тижня у приміщенні Асоціації футболу Чернівецької області відбулося організаційне засідання ради ветеранів буковинського футболу напередодні старту другого кола Чемпіонату Чернівецької області з футболу серед ветеранів у віковій категорії «40+», на якій було вирішено багато важливих питань стосовно продовження сезону.

По-перше, Рада ветеранського футболу Буковини цього дня визначила “дедлайн” дозаявок гравців до складів команд-учасниць Чемпіонату Чернівецької області з футболу серед ветеранів. Керівники команд на чолі з керівництвом вирішили, що можливість дозаявити нових гравців на сезон триватиме до 10-го туру Чемпіонату, тому всі ще можуть підсилитися і доукомплектуватися.

По-друге, через те, що чернівецька “Садгора” під час ряду матчів першого кола використовувала гравців, які ще не досягли 40-ка років, Радою було прийнято рішення про зняття з “Садгори” всіх набраних протягом першого кола очок, що, безумовно, має стати хорошим прикладом для інших і змусити заявляти в команди тільки тих гравців, які відповідають обраній віковій категорії ветеранського футболу.

Більше того, вже з наступного сезону у ветеранському футболі Буковини буде введено такі самі паспорти (карточки) футболістів, як і серед юнаків та аматорів, які базуються на офіційних документах особистості, тому так званих “підстав” вже не має бути і гратимуть тільки ті, хто відповідає вимогам згідно регламенту того чи іншого турніру.

Окрім цього, вже незабаром, вже цього місця має стартувати Чемпіонат Чернівецької області з міні-футболу серед ветеранів у віковій категорії “50+”. Наразі уточнюються кількість команд-учасниць чемпіонату, календар сезону і дні ігор. Про склад учасників і календар матчів цього чемпіонату ми повідомимо додатково.

Також Рада ветеранського футболу області збирається звернутися до Керівництва Асоціації футболу Чернівецької області з проханням і пропозиціями щодо проведення зимового Чемпіонату Буковини з футболу серед ветеранів сезону-2021/22. Наразі є бачення обрати в якості локації для цього зимового турніру нову “Хет-Трик Арену”, а як воно складеться – будемо бачити.

В будь-якому випадку на нашому сайті з’явиться уся потрібна інформація, коли сторонами буде прийнято остаточні рішення.