Вже сьогодні – фінал Турніру з футзалу пам’яті Дмитра Білоуса!

Середа, 1 грудня. Цей день став півфінальним на Благодійному Турнірі з футзалу пам’яті Дмитра Білоуса, баталії якого відбуваються в чернівецькому ФОК «Олімпія». До четвірки кращих команд турніру увійшли чотири чернівецькі команди – «Урожай», «Vel-Team», «Чернівецький рятувальник» і «Аматор». Для кожної з цих команд меморіал Дмитра Білоуса став важливим стартом у зимовому сезоні-2021/22, адже вже в суботу, 4 грудня, стартує черговий Відкритий Чемпіонат Чернівців з футзалу і всі вони гратимуть у цьогорічному чемпіонаті, маючи солідні амбіції з бажанням перемогти.

У першому півфіналі зійшлися «Чернівецький рятувальник» і «Аматор». Ці команди посіли у минулому футзальному сезоні-2020/21 відповідно п’яте і шосте місця, хоча мусимо зауважити, що фінішували вони з рівною кількістю очок, та й «Аматор» того року виступав під назвою «ЧОЕК». Саме вони зійшлися в матчі останнього туру минулорічного чемпіонату і тоді перемогу відсвяткував «Рятувальник».

Цього разу все вийшло дуже драматично та інтригуюче. Рахунок у матчі відкрив «Аматор», потім у рахунку повели «пожежники» – 2:1. «Аматор» не зупинився і знову повернув собі лідируючу позицію в матчі – 2:3. Обидві команди грали цікаво і завзято, важко сказати, кому можна було віддати перевагу і тому, можливо, логічним було те, що «Рятувальник» наприкінці гри рахунок таки зрівняв. 3:3 – і серія післяматчевих пенальті, в якій з рахунком 4:3 перемагає «Аматор» і виходить у фінал турніру! Можна вважати, що реванш за тогосезонну поразку команді взяти вдалося!

Не менш драматично склався двобій «Урожая» і «Vel-Team». Ці команди вже зіграли в рамках цього турніру на груповому етапі. Це відбулося минулої суботи, коли володар Кубку Чернівців з футзалу-2021 «Урожай» у напруженій боротьбі переміг суперника і посів перше місце у групі «С». Тому цього разу «велтімівці» в ранзі кращої команди з тих, що посіли у своїх групах другі місця, вийшли на паркет чернівецького ФОК «Олімпія» із твердим бажанням перемогти.

І «Урожай», і «Vel-Team» значно підсилили склади своїх команд порівняно із минулим сезоном. Безперечно, обидві претендуватимуть у чемпіонаті-2021/22 на високі місця, і зайвий раз вони це підтвердили у підзвітному матчі. Відкрили рахунок у матчі «урожаївці», проте «Vel-Team» надовго в боргу не залишився і доволі швидко рахунок зрівняв.

Команди грали у відкритий, видовищний футзал, такі ігри просто не можуть не подобатися глядачам. У другому таймі «Урожай» підвищив темп гри і двічи відзначився забитими м’ячами, проте і тут «Vel-Team» не здався. «Велтімівці» відчайдушно йшли вперед і мали достатньо моментів для того, щоби спасти гру, але забити змогли лише один раз. Менше ніж за півхвилини до кінця матчу. Підсумкові 3:2 на користь «Урожая» вивели його у фінал турніру, який буде зіграно вже сьогодні, 2 грудня, у четвер, о 19:00.

Просто не можу не відмітити гру «Vel-Team» як у цьому матчі, так і на турнірі в цілому. Ця команда суттєво додала порівняно із сезоном-2020/21 і те, на якому рівні вона відіграла проти діючого учасника Кубку України з футзалу-2021/22 «Урожая» (наразі «Урожай» веде боротьбу на стадії 1/16 фінала Кубку!) – яскравий приклад цього. Безумовно, якщо «велтімівці» не скидатимуть обертів і гратимуть і надалі з таким бажанням і вмінням, а також збережуть свій бойовий склад, бути цій команді у групі лідерів Чемпіонату Чернівців! І таки бачиться, що минулорічне четверте підсумкове місце «Vel-Team» цього року перетвориться у вище…