Визначено квартет сильніших і в зоні “Д” Чемпіонату області з міні-футболу

Закінчився груповий етап Чемпіонату Чернівецької області з міні-футболу сезону-2020/2021 в останній зоні, в якій продовжувалися змагання – в зоні «Д», яка охоплює команди Новоселиччини та Хотинщини. І тут вже виявлено четвірку найсильніших, що продовжить боротьбу за титул Чемпіона області в еліт-раунді.

Передбачається, що елітний раунд ЧО-2020/21 розпочнеться в лютому, а наразі триває боротьба в зонах «А», «Б» і «С» за перемогу в зональних змаганнях. Формула змагань наразі невідома, її визначатимуть цього тижня. Орієнтовно, може бути або дві групи по вісім команд, або чотири групи по чотири команди…

Щодо зони «Д», то тут минулими вихідними було зіграно матчі останніх турів групового етапу. Нагадаємо, ФК «Бояни» і «Золотий колос» із Строїнців забезпечили собі вихід до еліт-раунду раніше, і тому залишалося дізнатися, які дві команди приєднаються до них і утворять квартет найсильніших від зони «Д».

На ці дві вакансії претендували «Маршинці», «Клішківці» і «Драниця». Виходячи з того, що грати мали усі три колективи, доля переможців знаходилася тільки у їх власних руках. «Клішківці» і «Драниця» перемогли своїх суперників – грозинське «Торнадо» (5:3) і «Каплівку» (4:2) відповідно.

І, якщо «Клішківці» цією перемогою одразу гарантували собі третє підсумкове місце і, відповідно, вихід до елітного раунду, то «Драниці» належало ще зустрітися якраз із «Маршинцями». Саме в очній дуелі цих суперників і вирішувалася доля останньої, четвертої путівки на продовження боротьби за чемпіонство.

У цій грі «Драницю» влаштовувала і нічия через значно кращу різницю забитих/пропущених м’ячів, а от «Маршинцям» необхідно було тільки перемагати. У підсумку результативна нічия 3:3 вивіла до елітного раунду команду з Драниця, а «Маршинці», маючи стільки ж очок, що і опонент, залишилися ні з чим…

Тепер – про всі результати останніх матчів у зоні «Д»:

 

Торнадо – Клішківці – 3:5

Динівці – Котелево – 3:5

Малинівка – Слобода – 4:3

Стальнівці – Торнадо – 2:4

Строїнці – Динівці – 1:6

Каплівка – Драниця – 2:4

Золотий колос – Стальнівці – +:-

Котелево – Слобода – 3:2

Маршинці – Драниця – 3:3

 

ПІДСУМКОВА ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

 1. Бояни – 45
 2. Золотий колос – 34
 3. Клішківці – 30
 4. Драниця – 28 (47 – 26)
 5. Маршинці – 28 (45 – 41)
 6. Котелево – 27
 7. Динівці – 22
 8. Каплівка – 20
 9. Врестлер Бойс – 20
 10. Малинівка – 19
 11. Слобода – 19
 12. Торнадо – 14
 13. Стальнівці – 13
 14. Ванчиківці – 12
 15. Рокитне – 10
 16. Строїнці – 7