Визначилися півфіналісти ветеранського Кубку області

Команди-учасниці ветеранського Кубку області з футболу відіграли в серпні матчі ¼ фінала і перші поєдинки півфінальної стадії. Перші чвертьфінали, нагадаємо, відбулися у Путилі, 10 серпня, в рамках щорічного традиційного Турніру з футболу пам’яті Андрія Гусіна, а матчі-відповіді буковинські ветерани відіграли вже 16-20 серпня.

Єдиною грою, яка не відбулася в серії ігор-відповідей, стала передбачено цікава битва між «Буковиною-Ретро» і «Путилою». Проте, напевно, зважаючи на бойову нічию в Путилі 5:5, горяни в гості до «ретрівців» не приїхали і, таким чином, пропустили «Буковину» до стадії півфіналів-2019.

Двічи на цій стадії була розгромлена чернівецька «Фазенда» спочатку в Путилі в «домашньому» матчі «фазендейро» поступилися «всуху» команді «Прут» 0:5, а на полі «Прута», в Лужанах, господарі знову розбили суперника, тепер вже з рахунком 5:1, і без проблем вийшли до кубкового півфінала.

Не мав проблем із своїм суперником і чернівецький «Дрім-Тім». «Команда мрії» впевнено і солідно двічи обіграла «Червону руту» – 3:1 – на виїзді і 3:0 – вдома. Враховуючи перемогу «дрімтімівців» над цим опонентом і в рамках Чемпіонату області серед ветеранів, маємо солідну перевагу цієї команди над «Червоною рутою» у всьому сезоні.

Потужно у чвертьфіналах відіграла і коровійська «Іва». Якщо в Путили, у виїздному матчі, «Іва» розійшлася нічиєю з «Садгорою», до на своєму полі коровійська команда вщент рознесла свого суперника з рахунком 7:1 і вперше у своїй історії забезпечила собі участь в обласному ветеранському кубковому півфіналі.

І ще раз – про всі результати стадії 1/4 фінала ветеранського Кубку:

ФК “Путила” – “Буковина-Ретро” Чернівці – 5:5 (-:+)

“Прут” Лужани – “Фазенда” Чернівці – 5:1 (5:0)

“Червона рута” Чернівці – “Дрім-Тім” Чернівці – 1:3 (0:3)

“Іва” Коровія – “Садгора” Чернівці – 7:1 (1:1)

Таким чином, у півфіналах Кубку чернівецької області з футболу серед ветеранів у віковій категорії 40+ сезону 2019 року зійдуться:

«Прут» Лужани – «Іва» Коровія

«Дрім-Тім» Чернівці – «Буковина-Ретро» Чернівці

АЛЬБЕРТ КОМАРІ, А-2 SPORT MEDIA PRODUCTION, спеціально для ФФЧО