Визначилися фіналісти XVI Чемпіонату України з футболу серед команд вищих навчальних закладів, що проходить у Чернівцях

DSC_1610

Цього вівторка, 23 травня, Чернівці стали центром студентського українського футболу. Саме в серці Буковини стартувала фінальна частина XVI Чемпіонату України з футболу серед команд вищих навчальних закладів сезону-2016/17, в якій за чемпіонське звання мали змагатися чотири найкращих команди країни.

DSC_1609

Звичайно, не обійшлося у фінальній частині чемпіонату й без команди Чернівецького національного університету, яка пробилася до квартету кращих з першого місця у своїй підгрупі й, безперечно, вже не перший рік є однією з найсильніших студентських футбольних дружин України.

DSC_1623

Ігри фінальної частини чемпіонату цього сезону відбуваються на двох чернівецьких стадіонах, проте, якщо на стадіоні «Мальва» мав відбутися лише один поєдинок – перший півфінал, то три матчі – другий півфінал, матч за ІІІ місце і фінал – приймає головна футбольна арена краю – стадіон «Буковина».

DSC_1630

Учасниками фінальної частини XVI Чемпіонату України з футболу серед команд вищих навчальних закладів сезону-2016/17 стали:

DSC_1638

ФК «Університет» (м. Чернівці, Чернівецький національний університет ім. Ю. Федьковича)

«УДФСУ» (м. Ірпінь, Університет державної фіскальної служби України)

СК «КНТЕУ-Меркурій» (м. Київ, Київський національний торговельно-економічний університет)

ФК «Тернопіль-Педуніверситет» (м. Тернопіль, Тернопільський педагогічний університет)

DSC_1640

На урочистому відкритті головних матчів чемпіонату глядачам було запропоновано доволі цікаву програму, в якій було задіяно різні спортивні колективи факультету фізичної культури ЧНУ, а привітати учасників фінальної частини завітали ректор ЧНУ, заступник голови ЧОФФ, а також представники міської та обласної спортивної влади.

DSC_1648

Але стартувала фінальна частина чемпіонату до цього моменту. У першому півфінальному поєдинку зійшлися ірпінський «УДФСУ» та «Тернопіль-Педуніверситет», у якому мінімальну перемогу із рахунком 1:0 святкували тернополяни.

DSC_1651

У другому півфіналі, який відбувся вже після урочистого відкриття, чернівецький «Університет» протистояв київському «КНТЕУ-Меркурію». Жвавіше гру розпочали кияни, яких протягом усього матчу палко підтримували колеги з чернівецької філії КНТЕУ, проте якихось особливо гострих чи цікавих моментів із жодної сторони не було. До першого забитого голу, який став доволі неочікуваним, але приємним сюрпризом для численних глядачів і вболівальників господарів.

DSC_1652

Так, рахунок у грі відкрив саме «Університет», скориставшись помилкою гостей, і після цього вже чернівчани почали грати першим номером. І ще до перерви могли закривати питання переможця другого півфіналу, але кожен раз чогось для другого забитого м’яча не вистачало.

DSC_1650

Другий тайм теж розпочався за ініціативи чернівецьких студентів. Знову було втрачено кілька цікавих нагод для збільшення рахунку, а коли здалося, що гол від «Університету» назріває, вже вдруге в цій грі сталося непередбачуване. Чернівчани грубо помилилися у своєму штрафному майданчику, проявивши цілковиту безпорадність у захисті, і отримали відповідь у вигляді голу у власні ворота.

DSC_1678

В той час, який залишався до кінця матчу, вирвати перемогу могли як одні, так і другі, адже завзято атакували обидві команди. Та більше голів, забитих зі гри, глядачі в цьому матчі не побачили. За регламентом турніру, долю переможця півфіналу в такому випадку мала вирішувати серія пенальті. І краще вона вдалася «Університету», який з рахунком 7:6 вирвав перемогу і попав до фіналу фінальної частини XVI Чемпіонату України з футболу серед команд вищих навчальних закладів сезону-2016/17, де зустрінеться з тернопільським «Педуніверситетом» (гра розпочнеться о 14-00).

DSC_1676

У матчі ж за ІІІ місце, який розпочне програму фінального дня змагань 25 травня, зійдуться київський «КНТЕУ-Меркурій» та «УДФСУ» з Ірпіня (початок матчу об 11-00).

Альберт Комарі, спеціально для ЧОФФ

DSC_1681