Володар ветеранського Кубку області-2020 – “Спарта-Дрім-Тім”!

В суботу, 9 жовтня, завершився сезон-2020 у ветеранському футболі. Завершився він на позитивній, сонячній ноті фінальним поєдинком Кубку Чернівецької області з футболу серед ветеранів у віковій категорії «40+», в якому на штучному полі чернівецького ФОК «Олімпія» зустрілися чернівецька «Спарта-Дрім-Тім» і «Черемош-Вижниця».

Матч вийшов цікавим, хоча команди й провели два різних тайми. У першій половині гри більш активними виглядали вижничани, які намагалися частіше атакувати. З іншої сторони, моментів чи навіть напівмоментів у грі фактично не було, але наприкінці першого тайму удар по воротах «Дрім-Тіма» з рикошетом від захисників таки «залетів за комір» кіперу чернівчан і «Вижниця» пішла на перерву, ведучи в рахунку 1:0.

У другому таймі пішов зовсім інший футбол. Вже на самому початку «Дрім-Тіму» вдалося зрівняти рахунок у матчі, а невдовзі чернівчани вийшли вперед. За рахунку 2:1 на користь «Команди мрії» горяни мали кілька моментів для того, щоби у свою чергу зрівняти рахунок, та вони ними не скористалися. Натомість «Дрім-Тім» відзначився втретє і цим закрив питання про володаря ветеранського Кубку-2020.

Не зважаючи на перемогу «Дрім-Тіма» 3:1, вижничани виглядали не гіршими за суперника. Вирішальним виявився досвід «дрімтімівців» і більш висока індивідуальна майстерність окремих виконавців чернівецької команди. В будь-якому випадку фінал вийшов на «п’ять із плюсом» і достойно поставив крапку на цьогорічному ветеранському сезоні Буковини!