Володар Кубку Чернівців-2017 – ФК “Фазенда”!

Несподіваною стала фінальна пара Кубку Чернівців з футболу серед аматорів-2017. Фінал відбувся без «записних» фаворитів турніру, хоча цікавості від цього не втратив. Принаймні, перед грою і «Самопоміч», і «Фазенда» мали рівні шанси на трофей, тому матч очікувався з інтригою, а непередбачуваність – один із тих козирів, що додає футболу такої собі «перчинки»…

DSC_2007

 

 

 

 

 

 

 

Матч відбувся в рамках святкування Дня міста, що було логічною спортивною «прикрасою» свята для Чернівчан і зібрав на головні футбольній арені краю солідну глядацьку аудиторію.

DSC_2013

 

 

 

 

 

 

 

Сама ж фінальна гра вийшла цікавою й динамічною. Обидві команди грали у швидкий, атакуючий футбол і, напевно, навряд чи можна сказати, що хтось із них мав суттєву перевагу. Часом завзято атакувала «Самопоміч», часом перехоплювала ініціативу «Фазенда», хоча варто відмітити, що чернівецькі «фазендейро» мали більше моментів і можливостей для того, щоби забивати, чим вони, як виявилося, і скористалися.

DSC_2009

 

 

 

 

 

 

 

«Фазенда» відкрила рахунок ще у першій чверті матчу. До голу привела швидка атака «зелених» і, що найцікавіше, команда після цього не відійшла назад, не закрилася, не збавила обертів, а продовжувала шукати шляхи до взяття воріт суперника. І невдовзі заробила право на пенальті, який арбітр матчу призначив без вагань: вихід один на один був перерваний фолом голкіпера. Але воротар свою помилку виправив і цей пенальті взяв!

DSC_2025

 

 

 

 

 

 

 

«Окрилена» цим моментом «Самопоміч» перейшла до більш рішучих дій і мала кілька нагод для того, щоби зрівняти рахунок у матчі, але надійно грали захисники і кіпер «Фазенди», яким вдалося зберегти власні ворота «сухими».

DSC_2027

 

 

 

 

 

 

 

В такому ж дусі проходив і другий тайм гри. Атакували обідві команди і обидві мали шанси відзначитися, але це був день воротарів, яких під час церемонії нагородження справедливо визнали кращими у складах своїх команд. Хоча таке направду буває дуже й дуже рідко!)

DSC_2033

 

 

 

 

 

 

 

Долю ж матчу визначив ще один одинадцятиметровий. І знову у ворота «Самопомочі»! Цього разу «Фазенда» нагоди збільшити відрив від суперника не втратила і пенальті реалізувала! 2:0 у середині другого тайму – і справу можна було би вважати зробленою, якби не одне «але»: цього дня вже був прецедент перетворення рахунку 2:0 на 2:3 – у фіналі Кубку області серед ветеранів. І тому всі чекали на ще одне диво!)

DSC_2034

 

 

 

 

 

 

 

Проте його не сталося. «Фазенда» дограла матч впевнено і шансів «Самопомочі» бодай на один гол не надала. Таким чином, команда вперше у своїй історії здобула такий почесний трофей і, схоже, на цьому зупинятися не збирається.

DSC_2044

 

 

 

 

 

 

 

Увійшла в історію міського футболу і «Самопоміч»: у складі команди наприкінці гри з’явилася перша дівчина (!!!) в чоловічому буковинському футболі! Це – краща футболістка Чернівецької області Регіна Іванеску. Нажаль, часу для того, щоби відзначитися, у Регіни вже майже не було, але віримо, що у неї ще все попереду!

АЛЬБЕРТ КОМАРІ, спеціально для ЧОФФ

DSC_2065