Володимир ГЛІБКА: “Подяка всім нашим гравцям, які віддали цього сезону всі сили!”

Зимовий футбольний сезон-2022/23 на Буковині точно увійде в історію крайового футболу. Саме цього сезону вперше (!!!) маємо абсолютного чемпіона – команду, яка перемогла як у Чемпіонаті Чернівецької області з міні-футболу, так і у Відкритому Чемпіонаті Чернівців з футзалу! І, що найцікавіше – фактично одним складом!

Це – «Урожай-Сітка-Захід» у футзалі і «Урожай» у міні-футболі!

Так, сезон був нелегким, була й майже місячна «темна» полоса без перемог, але потім команда знову набрала хід, вирішила питання виходу в Еліт-Раунд чемпіонату з міні-футболу і вийшла в лідери футзального чемпіонату, і утримала лідерство до останнього туру.

Якщо у Чемпіонаті Чернівців з футзалу «урожаївцям» вдалося захистити чемпіонський титул і перемогти вдруге поспіль, то титул Чемпіону області з міні-футболу команда повернула собі аж із сезону-2017/18! Тобто за 5 років! І це – неймовірний успіх, адже цьогорічний «Урожай» – одна з найбільш вікових команд зимового сезону на Буковині!

«Хочеться в першу чергу подякувати хлопцям, які зі зброєю в руках захищають Україну у війні проти окупантів. Якщо б не вони – не було б цієї зими ні міні-футболу, ні футзалу. Взагалі нічого не було б. Тому нашим захисникам – найщиріша подяка за все. І нехай їх оберігає Бог!, – каже президент «Урожая» Володимир ГЛІБКА. – Ну і, звичайно, подяка всій нашій команді, всім нашим гравцям, які віддали цього сезону всі сили і завдяки цьому нам і вдалося здобути наші перемоги. В «Урожаї» є командний дух, і це дуже допомогло нам, окрім індивідуальної майстерності наших гравців».

Також хочемо зауважити, що протягом зимового сезону-2022/23 «Урожай»/»Урожай-Сітка-Захід» зіграв найбільшу кількість матчів серед усіх учасників чемпіонатів: на даний момент – 34 гри, хоча офіційний сезон для команди ще триває.