“Волока” підтвердила звання володаря Кубку Чернівецької області!

DSC_0737

Ані шалена спека, ані, здавалося б, велика різниця в рівні фіналістів Кубку Чернівецької області з футболу серед аматорів 2017 р. не завадили фінальній грі Кубку стати цікавою, напруженою і видовищною. Більше того, початок матчу подарував навіть неочікувану інтригу, та згодом клас і рівень виконавців команди-фаворита взяли таки своє…

DSC_0744

Цікавості додавав і той факт, що напередодні ФК «Путила» і ФК «Волока» (а саме вони й вибороли право грати у цьогорічному фіналі) зустрілися в матчі Чемпіонату області. Тоді в Путилі мінімальну перемогу з рахунком 1:2 святкували футболісти «Волоки», тому зараз можна було очікувати того, що норовливі горяни прагнутимуть або взяти реванш, або, принаймні, скласти гідну конкуренцію сильному супернику.

DSC_0745

Але навіть, напевно, і для них сюрпризом стала перша ж у матчі змістовна атака. «Путила» не зтушувалася перед фаворитом, пішла уперед, і тут одразу пенальті! Арбітр без вагань вказав на точку і таким чином горяни впевнено реалізували одинадцятиметровий і відкрили рахунок у матчі!

DSC_0747

Та інтрига у фіналі довго не протрималася. Вже на 12-й хвилині «Волока» відновила статус-кво, а ще за шість хвилин зірка буковинського футболу Степан Маковійчук вивів «Волоку» вперед. 1:2 вже на 18-й хвилині матчу – і одразу можна сказати, що фінал Кубку області 2017 р. направду вдався!

DSC_0752

Так, фаворити виглядали впевненішими, мали перевагу в грі більшу частину матчу, але гравці «Путили» зовсім не виглядали «хлопчиками для биття». Горяни ще в першому таймі мали кілька чудових нагод зрівняти рахунок, але на перерву команди пішли саме з рахунком 1:2.

DSC_0760

Протягом другої половини гри «Волока» не збавляла обретів: все ж таки хитка мінімальна перевага, та ще й із таким «гоноровим» суперником, не давала впевненості в позитивному кінцевому результаті. Нагоди збільшити рахунок мали і Маковійчук, і Пислар, і капітан команди Дележа, а зробив це в самому кінці матчу, а точніше – за три хвилини до фінального свистка арбітра – Мотовілець.

DSC_0759

Все це зовсім не означає, що «Путила» тільки «відсижувалася» в обороні: гірська «скуадра» намагалася протиставити грізному супернику бажання і амбіційність. Щоправда, цього разу сильнішим усе ж виявилися досвід і майстерність чинного володаря Кубку області.

DSC_0842

3:1 – і «Волока» вдруге поспіль стає володарем Кубку! А якщо врахувати, що волочани ще й діючі чемпіони області, то, певною мірою, можна говорити про домінування цієї команди в буковинському футболі протягом останніх років. І це недивно, адже «Волока» має найпотужніший в області склад, якому можуть позаздрити й деякі професійні колективи…

АЛЬБЕРТ КОМАРІ, спеціально для ЧОФФ

DSC_0852

ФК «Путила» – ФК «Волока» (Глибоцький р-н) – 1:3

Голи: Михайло Берсан 1:0 (5 п.), Вадим Шостак 1:1 (12), Степан Маковійчук 1:2 (18), Андрій Мотовілець 1:3 (87).

«Путила»: 71 Максим’юк Василь, 2 Скибінський Георгій, 3 Літовський Микола, 16 Кабюк Віктор (6 Чепіль Данило, 88), 5 Паньків Іван – к/к, 11 Анжієвський Тарас, 21 Головачук Сергій, 15 Лазоряк Михайло, 8 Назарко Олександр (31 Яків’юк Анатолій, 74), 17 Берсан Михайло (13 Сушинський Станіслав, 90+1), 7 Черленяк Михайло (9 Івонча Андрій, 9).
Запасний: 1 Лазар Євгеній. Президент клубу – Фрей Петро, почесний президент – Дутчак Андрій, тренер – Кулаш Володимир.

DSC_0835

«Волока»: 1 Цуркан Олег, 8 Лях Дмитро (9 Салогор Максим, 88), 17 Руснак Олександр, 4 Дележа Олександр – к/к (3 Янчик Сергій, 74), 23 Салогор Олександр (14 Мотовілець Андрій, 58, 5 Жижиян Сергій, 88), 20 Гречко-Волока Микола, 25 Тодорович Олександр (13 Омаров Олександр, 68), 11 Шостак Вадим (88 Скрипкарь Сергій, 81), 77 Пислар Вадим, 7 Ільїн Сергій, 10 Маковійчук Степан.
Запасний: 71 Гоменюк Микола. Президент: Іван Семенюк, віце-президент: Ліліан Головач. Тренер: Сергій Янчик. Адміністратор: Тимчинський Микола.

DSC_0829

Судді: Михайло Маланчук (Кіцманський р-н), Сергій Дарійчук, Марія Сас. Четвертий арбітр – Микола Байдюк. Інспектор – Аркадій Томашевський (Кіцманський р-н). Делегат – Дмитро Тівілік (Сторожинецький р-н).

Попередження: Дмитро Лях (64), Георгій Скибінський (77)