“Волока” таки робить “золотий хет-трик” сезону в матчі за Суперкубок області!

27 жовтня недільним матчем за Суперкубок Чернівецької області з футболу серед аматорів завершився сезон Великого футболу-2019. Сезон насичений, складний, неоднозначний, проте вже точно – найцікавіший за останні роки для буковинського футболу!

Матч відбувся на стадіоні «Мальва», хоча попередніми роками шанувальники мали можливість спостерігати за суперкубковою баталією на головній арені краю. Та самий поєдинок від цього зовсім нічого не програв і обидві команди показали цікавий, комбінаційний, атакуючий футбол.

В поєдинок за Суперкубок Чернівецької області зустрілися «Волока» і «Неполоківці». Якщо «Волока» підійшла до цього моменту з «золотим дублем» сезону в якості Чемпіона області й володаря Кубку області, то для «Неполоківців» це був шанс виграти в нинішньому сезоні хоч щось. Тим більше, команда склала з себе повноваження чемпіона області і в матчі за Суперкубок мала можливість хоч якось реабілітуватися перед своїми вболівальниками.

І перший тайм гри дійсно був за «Неполоківцями». Представники Кіцманщини більше володіли ініціативою, гостріше атакували, мали більше моментів біля воріт суперника, але рахунок на табло після першої 45-хвилинки не змінився – 0:0.

У другій половині гри гострішою виглядала вже «Волока». На противагу двом моментам неполоківчан «Волока» постійно турбувала кіпера суперника Василя Біблюка і лише завдяки його майстерності гра за Суперкубок-2019 перейшла у після матчеву серію пенальті. А от у цій серії точнішими були саме волочани, які перемогли з рахунком 4:3 й стали плюс до всього ще й володарями Суперкубку!

Якщо тижнем раніше «Волоці» не вдалося зробити хет-трик сезону у фінальній грі Ліги Чемпіонів районів Чернівецької області, то вона це зробила саме 27 жовтня! Якщо говорити ще й про Лігу Чемпіонів, то волочани взагалі претендували на «золотий покер» сезону-2019!

Це говорить про те, що на даний момент «Волока» – безперечний лідер буковинського футболу і повністю домінує в ньому, фактично не маючи конкурентів, і ця тенденція розпочалася ще зимового сезону 2018/19, коли волочани перемогли в Чемпіонаті області з міні-футболу і в обидвох турнірах з футзалу. Отакі справи…

АЛЬБЕРТ КОМАРІ, А-3 SPORT MEDIA PRODUCTION