“Волока” і “Фазенда” перемагають у перших матчах Кубку Чернівецької області

Тривають поєдинки Кубку Чернівецької області з футболу сезону-2022/23. Весняна частина змагань складається з вирішальних поєдинків, і вже завтра у матчах відповідях ½ фінала ми дізнаємося, хто ж цього року стане фіналістами обласного футбольного Кубку.

Минулого тижня у Волоці і в Чернівцях півфіналісти відіграли перші матчі цієї стадії, а напередодні в останньому перенесеному двобої стадії чвертьфіналів ФК «Луко» переміг чернівецький ФК «Воля» на виїзді з рахунком 2:0 і потрапив до півфіналу.

А от у півфіналах, схоже, все ясно вже після перших матчів і матчі-відповіді, скоріш за все, стануть звичайною формальністю. Маємо двох фаворитів – чернівецьку «Фазенду» і ФК «Волока», які добряче «повеселилися» того тижня і ще раз підкреслили свою суттєву перевагу над іншими суперниками.

Так, «Фазенда» на своєму полі впевнено перемогла ФК «Луко» з рахунком 4:0, а волочани «рознесли» також у домашньому матчі ФК «Колінківці» 7:0. Навряд чи команди, що програли, мають якісь ілюзії з приводу власних шансів на вихід у фінал, тому й ми не відчуваємо ані інтриги, ані будь-чого іншого.

1/2 Кубку Чернівецької області з футболу (перші матчі)

Дата Час Стадіон Гра Рахунок
14 26.04 15:00 Олімпія ФК «Фазенда» – ФК «Луко»  4:0
14 26.04 17:30 Волока ФК «Волока» – ФК «Колінківці»  7:0