“Волока-2” – автор не тільки футзального дублю-2018/19, а й володар “хет-трику” цього сезону!!!

На Буковині добіг свого кінця міні-футбольно-футзальний сезон 2018/19 рр. Він закінчився гарячими, навіть, «пекучими» баталіями Відкритого Кубку Чернівців з футзалу, які традиційно проходили у чернівецькому ФОК «Олімпія».

У першому півфіналі Кубку зустрілися «Волока-2» і «Т.О.М.студіо». Команди по-різному провели цей сезон: якщо волочани вже перемогли в Кубку області з міні-футболу і Чемпіонаті Чернівців з футзалу, то «студійці» в усіх трьох турнірах, що вже закінчилися, зупинялися за крок до медалей. Так, «Т.О.М.студіо» став четвертим в обидвох чемпіонатах – футзальному і міні-футбольному, а в Кубку області з міні-футболу «вилетів» у півфіналі. Тому цей матч для них був дуже й дуже важливим, оскільки давав їм надію поборотися хоча б за один трофей сезону.

Але, сталося так, що «Т.О.М.студіо» став соавтором ще одного неймовірного камбеку сезону-2018/19. Нажаль для нього, цього разу результативного саме для суперника. Нагадаємо, в чемпіонаті «студійці», програючи «Урожаю-Моцареллі» 1:4, все ж примудрилися вирвати перемогу з рахунком 5:4 (!!!), чим приємно шокували буковинських вболівальників. Зараз же «Т.О.М.студіо», виграючи 5:2 у Волоки», в кінці матчу просто «розсипався» і поступився супернику з рахунком 5:6!!! Неймовірно! Тому цю команду без роздумів можна назвати у футзальному буковинському сезоні-2018/19 найяскравішою та найнепередбачуванішою!

Інший півфінал пройшов без особливих інтриг, хоча й у ньому відмітимо камбек. «Друзі» відкрили рахунок у поєдинку проти «Урожая-Моцарелли», але в підсумку все ж поступилися більш досвідченому й потужному супернику 1:4 і, таким чином, за підсумками кубкових півфіналів, ми отримали яскраву і дуже-дуже принципову пару фіналістів «Волока-2» – «Урожай-Моцарелла».

У цих команд вже не перший сезон свої «рахунки». Нагадаємо, того року футзальний чемпіонат виграла «Волока», а Кубок – «Урожай». В нинішньому сезоні в «золотому матчі» чемпіонату знову перемагає «Волока», а тепер доля зводить цих двох непримиримих суперників і в фіналі Кубку-2019. Тому інтрига була ще «та»)))

Фінальна гра виправдала всі сподівання численної глядацької аудиторії, яка зібралася цього вечора в залі чернівецького ФОК «Олімпія». Вже перша хвилина поєдинку принесла вибух – це «урожаївці» відкрили рахунок у матчі! І далі гра пішла на зустрічних курсах, з численними моментами й шаленою динамікою.

Але ще до перерви «Волока» встигла не тільки відігратися, а й вийти вперед! Більше того, рахунок мав бути ще більшим на користь «волочан», проте чи то м’яч ішов мимо воріт, чи воротар «Урожая» Біблюк був на висоті у кількох моментах…

Другий тайм став справжнім бенефісом воротарів обидвох команд. Спочатку кіпер «Волоки» Мотреску зробив кілька неймовірних сейвів, а потім і Біблюк під час однієї атаки двічи неймовірним чином залишив свої ворота у недоторканості.

Та все ж «Урожаю» вдалося зрівняти рахунок у матчі. Команда наприкінці гри перехопила ініціативу і пішла вперед, проте часу, який залишився, «урожаївцям» не вистачило  і вже третій (!!!) фінал цього зимового сезону долю переможця визначав лише за допомогою післяматчевої серії пенальті!

А от це вже цієї зими–весни – зовсім не на користь «Урожая»… Фінал Чемпіонату області з міні-футболу він по пенальті програв «Вікторії», а тепер у фіналі Кубку Чернівців з футзалу поступився «Волоці», причому не забили свої пенальті лідери команди – Керчу і Янчик…

І «Волока» гіпертріумфально закінчує сезон міні-дисциплін-2018\19: три титули з чотирьох можливих!!! І, до того ж, із «золотим футзальним дублем»! Так – із таким саме «хет-тріком» – того сезону святкував «Урожай», але в нинішньому сезоні «урожаївцям» не вдалося здобути абсолютно нічого… Це дає достатньо інформації керівництву команди для роздумів для сезону наступного…

А нам лишається ще раз привітати «Волоку-2» із вдалим сезоном – сезоном перемог і готуватися до великого футболу, змагання в якому розпочнуться вже незабаром!

«Волока-2» – «Урожай-Моцарелла» – 2:2 (2:1), пенальті – 2:1 

20 березня. Чернівці. ФОК «Олімпія» 

Арбітр – Олександр Плахов, другий арбітр – Валерій Шпирко, хронометрист – Андрій Телегей, інспектор – Василь Фурман. 

«Волока – 2»: Віталій Мотреску, Сергій Ільїн, Володимир Найко, Олександр Темерівський, Вадим Пислар, Олександр Руснак, Олександр Тодорович, Степан Маковійчук, Руслан Гунчак, Руслан Івашко, Андрій Гордей. 

«Урожай – Моцарелла»: Андрій Онуфрієв, Василь Біблюк, Сергій Янчик, Віталій Гончар, Олександр Дележа, Михайло Рябий, Дмитро Давидний, Вадим Українець, Олег Керчу, Олександр Мікулеску. 

Голи: Андрій Гордей (15), Сергій Ільїн (16) – Михайло Рябий (1), Сергій Янчик (24). 

Пенальті забили: Олександр Тодорович, Андрій Гордей – Олександр Мікулеску. 

Не забили: Олександр Темерівський – Олег Керчу, Сергій Янчик. 

Попередження: Володимир Найко (32) – Вадим Українець (18), Олександр Дележа (23).