Вшанування загиблих воїнів АТО за сприяння ФФЧО відбулося в Путилі

Турнір з футболу пам’яті загиблих воїнів АТО Путильщини відбувся у Путилі в неділю, 10 червня. Головними організаторами турніру виступили Федерація футболу Чернівецької області та Путильська районна ФФ. На поле мальовничого стадіону «Карпати» вийшли чотири команди: ФК «Розтоки», ФК «Черемош-Вижниця» і чернівецькі «БукФАМ» і «RA-DENT».

Окрім спортивної складової дійства відбулося вшанування пам’яті загиблих воїнів АТО Путильщини та вручення пам’ятних подарунків ветеранам АТО – учасникам бойових дій на сході України, які з’їхалися цього дня до Путили з усього району. Це сталося завдяки зусиллям Федерації футболу Чернівецької області, яку в Путилі представляли голова ФФЧО, радник президента ФФУ Василь Орлецький і заступник голови ФФЧО, голова Чернівецької Міської ФО Сергій Задорожняк. Пам’ятні подарунки родичам загиблих вручив Головний військовий прокурор України Анатолій Матіос, який цього дня також спеціально завітав до рідної Путильщини, щоби вшанувати героїв, які зі зброєю в руках охороняли кордони нашої держави від терористів.

Щодо самого футболу, то у півфіналах перемогли «горяни»: спочатку ФК «Розтоки» впевнено переграв чернівецький «БукФАМ» з рахунком 5:1, а «Черемош-Вижниця» після нічиї 1:1 в основний час по пенальті виграла у «RA-DENTа». В матчі за ІІІ місце «RA-DENT» переграв «БукФАМ» 2:0, а фінальний поєдинок знову ж таки виявив переможця тільки за допомогою одинадцятиметрових ударів. Вдруге поспіль по пенальті перемогли вижниччани, цього разу – ФК «Розтоки» – (0:0, пен. – 4:1) і, таким чином, стали переможцями усього турніру.

Після основної програми турніру ветерани АТО Путильщини отримали можливість випробувати новенькі м’ячі, які подарувала воїнам Федерація футболу Чернівецької області, і до них долучилися також Анатолій Матіос і Василь Орлецький.

Ця благодійно-спортивна акція стала знаковою для Путили і організатори запевнили, що прикладуть максимум зусиль для того, щоби цей турнір відбувався у Путилі щорічно.

АЛЬБЕРТ КОМАРІ, спеціально для ФФЧО