Відбувся обласний фінал Всеукраїнських змагань з футзалу «Football for kids» серед дітей віком до 15 років

DSC_0630

 

 

 

 

 

 

 

У п’ятницю, 26 січня, відбулися ігри фінальних змагань обласного етапу Всеукраїнських змагань з футзалу «Football for kids» серед дітей віком до 15 років, які перебувають у конфлікті з законом, багатодітних, малозабезпечених, вимушених переселенців, учасників та батьків, які загинули в зоні АТО.

DSC_0640

 

 

 

 

 

 

 

Відповідно до Регламенту проведення цих змагань, поєдинки попереднього етапу між дитячими командами стартували 20 січня в Хотині, Заставні, Глибоці та Чернівцях. За їх підсумками до обласного фіналу вийшли команди Заставнівського, Глибоцького, Сторожинецького та Хотинського районів. Саме вони й мали розіграти титул обласного переможця, який представить Буковину на Всеукраїнському фіналі.

DSC_0649

 

 

 

 

 

 

 

В першому півфіналі за жеребкуванням зустрілися представники Заставнівського і Глибоцького районів. Запекла боротьба точилася до останніх хвилин гри. Заставнівці вели в рахунку 2:0, глибочани скоротили відстань до одного м’яча і пішли всіма силами вперед. Проте наразилися на контратаку і пропустили третій гол у свої ворота, який остаточно вирішив долю матчу: 3:1, і команда Заставнівського району йде у фінал змагань!

DSC_0639

 

 

 

 

 

 

 

В іншому півфіналі з рахунком 5:2 впевнено перемогла комада Сторожинецького району: суперники з Хотинщини значно поступалися своїм опонентам і, фактично, нічого не змогли протиставити переможцям.

DSC_0663

 

 

 

 

 

 

 

Більше того, представники Хотинського району не змогли скласти конкуренцію і глибочанам у матчі за ІІІ місце. Юні футболісти глибоччини повністю переграли суперників і посіли третю сходинку в обласному фіналі, продемонструвавши доволі непогану гру.

DSC_0668

 

 

 

 

 

 

 

А от фінал направду вийшов «фінальним»!) Лише за хвилину до фінального свистка арбітра команда Заставнівського району у відчайдушній боротьбі зрівняла рахунок у матчі проти опонентів зі Сторожинецького району, а в довгій, напруженій серії післяматчевих пенальті здобула звання обласного переможця цих змагань! І, звичайно, саме представники Заставнівщини поїдуть на Всеукраїнський фінал змагань з футзалу «Football for kids» серед дітей віком до 15 років, які перебувають у конфлікті з законом, багатодітних, малозабезпечених, вимушених переселенців, учасників та батьків, які загинули в зоні АТО.

DSC_0671

 

 

 

 

 

 

 

Нагадаємо, що ці змагання були проведені спільними зусиллями буковинської поліції, обласної федерації футболу та обласним відділенням комітету фізичного виховання і спорту МОН.

АЛЬБЕРТ КОМАРІ, спеціально для ФФЧО

DSC_0736