Відбувся старт ветеранських Кубку і Чемпіоната області-2020

Останнього тижня липня нарешті стартував довгоочікуваний Чемпіонат Чернівецької області з футболу серед ветеранів у віковій категорії «40+». Це – останній офіційний футбольний турнір на Буковині, який щойно розпочався, адже напередодні, 27 липня, ветеранські команди зіграли перший матч сезону в рамках Кубку Області. В ньому зустрілися діючий чемпіон області коровійська «Іва» і «Садгора».

Не дивлячись на те, що чемпіону належало зіграти на виїзді, «Іва» із своїм завданням – перемогти – більше ніж справилася, і на садгірському футбольному полі розгромила господарів із непристойним рахунком 1:8, чим забезпечила собі участь в матчах 1/4 фінала Кубку, які відбудуться вже найближчими вихідними в рамках Турніру пам’яті Андрія Гусіна в Путилі.

Що стосується першого туру ветеранського Чемпіоната області, то було зіграно лише три поєдинки. Протистояння «Спарта-Дрім-Тім» – «Остриця» було перенесено, про дату гри буде повідомлено додатково. До речі, переноситься й гра другого туру Чемпіоната області «Буковина-Ретро» – «Червона рута», яка мала б відбутися завтра. Дата її проведення поки що теж є невідомою.

Отже, вертаємося до подій першого туру ветеранського чемпіоната-2020. «Садгора» програла стартовий поєдинок і в чемпіонаті, цього разу – на виїзді луганському «Пруту», з рахунком 5:3 і її перспективи на сезон вимальовуються не такими вже й райдужними…

Натомість «Іва» з Коровії перемогла також і в грі чемпіоната. На своєму полі «Іва» без особливих питань здолала «Берекол-Берегомет» з рахунком 4:1 і тим самим впевнено підтверджує свої лідерські амбіції й на сезон-2020. Крупно переміг у цьому турі й конкурент «Іви» – чернівецька «Буковина-Ретро». «Ретрівці» розгромили на виїзді «Черемош-Вижницю» з рахунком 1:5.

І ще раз про результати першого туру Чемпіоната області серед ветеранів і матча Кубку області:

Кубок Чернівецької області серед ветеранів 40+ сезону 2020 року

Дата Час Стадіон Гра Рахунок
1 27.07 18.30 Садгора «Садгора» – «Іва» 1:8

I тур 

Дата Час Стадіон Гра рахунок
1 31.07 18.30 Лужани «Прут» – «Садгора» 5:3
2 перенос     «Спарта-Дрім-Тім» – ФК «Остриця»  
3 31.07 18.30 Коровія «Іва» – «Берекол-Берегомет» 4:1
4 31.07 18.30 Іспас «Черемош-Вижниця» – «Буковина-Ретро» 1:5
Вихідний – «Червона рута»

Анонсуємо матчі ІІ туру Чемпіоната  області, який стартує вже завтра:

II тур 

Дата Час Стадіон Гра рахунок
5 05.08 18.30 Цурень ФК «Остриця» – «Іва»  
6 05.08 18.30 Садгора «Садгора» – «Дрім-Тім»  
7 05.08 18.30 Берегомет «Берегомет»  – «Черемош-Вижниця»  
8 перенос     «Буковина-Ретро» – «Червона рута»  
Вихідний – «Прут»