Відбувся І тур у групі “А” обласного Чемпіонату з міні-футболу

Останньою в зимовому сезоні-2021/22 стартувала зона «А» обласного Чемпіонату з міні-футболу. Поєдинки першого туру групи «А» відбулися минулими вихідними. Хочеться нагадати, що група «А» складається з команд переважно колишнього Глибоцького району. Змагання в цій зоні відбуватимуться в Тарашанах, у готельному комплексі «Козацький хутір».

Команди групи «А» розподілено на дві підгрупи: в першій підгрупі зіграє 6 команд, у другій – 8. В рамках першого туру чемпіонату відбулося сім матчів у двох підгрупах і стали вони дуже результативними. Скажімо так, результативність у зоні «А» прямо «зашкалює»!)))

Весело розпочали сезон головні, напевно, фаворити групи – «Глибока» і «Чагор». І, що найцікавіше, стартували вони в унісон: перемогли з одним і тим же ж рахунком, який не так вже й часто зустрічається у змаганнях з міні-футболу. Рахунком великим, у тому сенсі, що багато забили як переможці, так і переможені!

Намагалися не відставати і команди в інших протистояннях, забивали вони зі смаком і великим бажанням! Якщо тут так і далі продовжуватимуться змагання, міні-футбольна зима-2021/22 на Глибоччині обіцяє бути веселою і цікавою, і це – не жарт!

Усі результати першого туру цьогорічного Чемпіонату області з міні-футболу в зоні «А» – до вашої уваги:

 

«Ардан» Йорданешти – «Легіон» Чернівці – 7:3

«Станівці» – «Сучевени» – 4:4

«Черепківка» – «Привороки» – 2:3

«Кам’янка» – «Чагор» – 6:9

«Чудей» – «Тереблече» – 4:1

«Глибока» – «Старий Вовчинець» – 9:6

«Молодія» – «Луківці» – 5:4

 

Календар змагань у групі «А» поки що формується, тому про розклад матчів під час ІІ-го туру чемпіонату (18-19 грудня) ми повідомимо додатково.

autos.webizate.com