Відбулася організаційна нарада головних суддівських колегій обласних ліг з футболу сезону 2021 року

Вчора, 11 листопада, у приміщенні Асоціації футболу Чернівецької області, відбулася організаційна нарада головних суддівських колегій обласних ліг з футболу сезону 2021 року. Було підбито підсумки сезону, що завершився, і намічені перспективи на наступний сезон великого футболу, який стартує у 2022 році. Головні судді усіх ліг відзвітували перед керівництвом АФЧО за сезон-2021, керівництво АФЧО проаналізувало організацію та проведення обласних змагань з футболу серед аматорів цього сезону і вже незабаром очікуйте на нашому сайті цікаві підсумкові матеріали про футбольний сезон-2021 на Буковині.

Участь у нараді брали:

  • «Суперліга» – головний суддя – Дзівідзінський Є.Р., головний секретар – Плахов О.О.
  • «1 ліга гр. «А» – головний суддя – Лях М.Г., головний секретар – Сас-Батрак М.М.
  • «1 ліга гр. «Б» – головний суддя – Маковій В.Д., головний секретар – Безборотько В.Я.
  • «2 ліга гр. «А» – головний суддя – Гакман С.О.
  • «2 ліга гр. «Б» – головний суддя – Фока І.І.
  • «2 ліга гр. «В» – головний суддя – Михайлина С.В.

Присутні з правом голосу : голова ГС АФЧО – Орлецький В.Г., голова КА АФЧО – Мосейчук Ю.Ю., голова АК АФЧО – Харабара Р.І., голова КДК АФЧО – Баланюк В.М.,  заступник голови АФЧО – Задорожняк С.Г.

Однією з головних тем наради було обговорення можливостей переходу у сезоні 2022 року на проведення чемпіонату та першостей Чернівецької області на систему «осінь-весна» – загальноприйнятої європейської системи, що вже протягом десятиліть успішно функціонує в європейських країнах і вже успішно впроваджена в деяких областях України, зокрема, в Івано-Франківській області.

Також було обговорено одне з найголовніших питань – питання перспективи ротації за спортивним принципом у складах Ліг Чернівецької області на сезон 2022 року. Остаточні рішення за цим питанням буде прийнято дещо пізніше і ми обов’язково вас про це проінформуємо.

Всі учасники наради погодилися із тим, що назріла необхідність створення робочої групи для підготовки проекту «Регламенту обласних змагань з футболу серед аматорів у сезоні 2022 року» та «Дисциплінарних правил ГС АФЧО – 2022», і вже у грудні ця робоча група приступає до своєї роботи.

Багато різних думок було почуто під час обговорення питання стосовно виконання вимог «Регламенту інфраструктури стадіонів, безпеки проведення та медичного забезпечення футбольних матчів обласних змагань», а також про внесення змін та доповнень до «Реєстру футбольних стадіонів (полів) Чернівецької області». Знову ж таки, остаточні рішення прийматимуться, скоріш за все, ближче до початку наступного сезону.

Також на нараді говорили про організацію та оцінку арбітражу  обласних змагань з футболу серед аматорів сезону 2021 року та пропозиції по покращенню роботи діяльності Комітету Арбітрів АФЧО.

Звичайно, не могли уникнути питань про  проведення чемпіонатів і першостей з міні-футболу та футзалу, а також інших турнірів в період з грудня 2021 року по квітень 2022 року. Про початок цих змагань ми повідомимо вас додатково як на нашому сайті, так і в нашій групі в соціальній мережі Facebook.