Відбулася ІХ позачергова Конференція Чернівецької обласної федерації футболу

DSC_1446

4 вересня, в понеділок, в конференц-залі готелю «Буковина» відбулася ІХ позачергова Конференція Чернівецької обласної федерації футболу. В порядку денному Конференції головним питанням було приведення діяльності ГО «Чернівецька обласна федерація футболу» у відповідність до Закону України «Про громадські об’єднання».

DSC_1440

Справа в тому, що за період із 23 грудня 2016 р. (з дня проведення VIII позачергової Конференції) ЧОФФ отримала роз’яснення та методичні рекомендації від ФФУ та Міністерства юстиції України з приводу тлумачень Закону України «Про громадські об’єднання» № 4572.

DSC_1441

Відповідно до положень даного Закону з 1 січня 2018 р. членами громадських організацій повинні бути виключно фізичні особи. ЧОФФ на даний період є громадською організацією з колективними членами, які мають статус юридичної особи приватного права.

DSC_1444

Для виконання вищезазначеного Закону делегати Конференції мали прийняти рішення про створення Громадської спілки «Чернівецька обласна федерація футболу» шляхом реорганізації з ГО «Чернівецька обласна федерація футболу».

DSC_1452

На Конференції також був присутній юрист ФФУ Віталій Данильченко, який роз’яснив усім присутнім сутність питання і мав надати підтримку в оформленні документації.

DSC_1447

В результаті делегати Конференції прийняли рішення про зміну організаційно-правової форми ГО «Чернівецька обласна федерація футболу» з реорганізацією шляхом перетворення ГО «Чернівецька обласна федерація футболу» на Громадську спілку «Чернівецька обласна федерація футболу», визнали Громадську спілку «Чернівецька обласна федерація футболу» повним правонаступником всіх прав та обов’язків ГО «Чернівецька обласна федерація футболу», прийняли рішення про відповідну передачу майна та коштів ГО  «Чернівецька обласна федерація футболу» новоствореній ГС «Чернівецька обласна федерація футболу».

DSC_1454

Також було призначено Комісію з реорганізації у складі голови Комісії Василя Орлецького та членів Комісії Сергія Задорожняка, Василя Вінтоника, Юрія Мосейчука і Світлани Максимів. З моменту прийняття цього рішення до Комісії перейшли усі повноваження щодо управління справами ГО «Чернівецька обласна федерація футболу».

DSC_1445

Обраний склад Комісії в терміни, визначені чинним законодавством України, має провести роботу по приведенню у відповідність до юридичних документів ЧОФФ та провести підготовку до скликання Х позачергової Конференції ЧОФФ та Установчих зборів ГС «Чернівецька обласна федерація футболу».

АЛЬБЕРТ КОМАРІ, спеціально для ЧОФФ

DSC_1457