Відбулися чвертьфінали зонального Кубку області в зоні “Д”

Останній уїк-енд у зоні «Д» обласного міні-футболу було присвячено вирішальним стадіям зонального Кубку області-2022. У суботу, 12 лютого, відбулися чвертьфінальні поєдинки Кубку, в а неділю, 13 лютого, у півфіналах визначилися цьогорічні фіналісти.

Цікаво, що з вісімки команд-чвертьфіналістів лише чотири раніше вийшли зі своїх груп в рамках Чемпіонату області і зіграють в ЕЛІТ-раунді від зони «Д». Зате для інших чотирьох чвертьфінали були останнім шансом проявити себе в нинішньому сезоні, хоча, забігаючи наперед, нікому з них так і не вдалося пробитися до фінального матчу…

Хочеться зазначити, що в усіх чвертьфіналах була запекла боротьба і рахунки матчу подекуди зовсім не відображають цього. Так, «Install-PRO» дійсно зіграв потужно і впевнено, але «Лідер» зовсім не заслуговував на поразку з рахунком 1:7.

Так само і «Клокучка», що поступилася діючим володарям Кубку «Іванківцям» з рахунком 0:5, як мінімум, награла хоча б на гол у відповідь. Команда запам’яталася багатьом своєю швидкою, відчайдушною грою і відверто шкода, що ми в цьому сезоні більше не побачимо «Клокучку»…

«НДЕКЦ МВС» зміг подолати бар’єр у вигляді «Політеха» тільки за допомогою серії післяматчевих пенальті, оскільки основний час гри закінчився внічию 2:2, і вийшов у півфіналі на «Install-PRO», з яким вже грав у Групі 2 обласного чемпіонату.

Ну і вилетів із розіграшу Кубку області чернівецький «Урожай». «Урожаївці» поступилися у напруженому двобої 3:5 «Чернівецькому рятувальнику», хоча, заради справедливості, зазначимо, що цей сезон для «Урожая» видався надто складним і гравці просто фізично не витримують такого навантаження, як боротьба одразу на трьох «фронтах» обласного міні-футболу.

 

ІНСТАЛ-ПРО – СК ЛІДЕР – 7:1
УРОЖАЙ – ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ РЯТУВАЛЬНИК – 3:5
ФК ІВАНКІВЦІ – ФСК КЛОКУЧКА – 5:0
НДЕКЦ МВС – ПОЛІТЕХ – 2:2 (пен. – 4:2)
Завтра, в неділю 13 лютого, у півфіналах зонального Кубку області в зоні «Д» зустрінуться:
10:00 ІНСТАЛ-ПРО – НДЕКЦ МВС
11:00 ФК ІВАНКІВЦІ – ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ РЯТУВАЛЬНИК